reklama
cz / EN / esp

Podpořte Prague Pride! Přispějte na nejdelší duhovou vlajku v ČR.

V sobotu 17. srpna se Prahou opět projde průvod hrdosti. A co by byl takový průvod bez pořádné vlajky?

reklama

Letos v srpnu se již potřetí Praha stane místem, kde se oslavuje, tančí a baví desítky tisíc lidí. Vše v rámci Prague Pride, která se snaží bojovat proti homofobii a zvyšovat povědomí veřejnosti o gay, lesbické, bisexuální a transgender komunitě v České republice.

 

Do pochodu Prague Pride se v prvních dvou ročnících zapojily desítky tisíc lidí. Minimálně stejně bohatá účast se očekává i letos. Pochod však nemůže vyrazit bez duhové vlajky, která je již od 70. let 20. století symbolem gay, lesbické a transgender kultury a práva těchto komunit na sebeurčení. Loni a předloni desítky dobrovolníků hrdě nesly padesátimetrovou vlajku zapůjčenou ze zahraničí. Letos je načase pořídit si vlajku vlastní.

 

Pokud se podaří vybrat danou částku (50.000 Kč), bude mít průvod svoji vlastní vlajku. Na stránkách www.hithit.com můžete sledovat, jak částka roste.

 

Letošní Prague Pride se koná v termínu 12. - 18. srpna.

redakce / 26.06.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Slávek 06.07.2013
přispěno
Vlastik 28.06.2013
Suprovi kluci !!!!
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag