reklama
cz / EN / esp

Kampaň proti homofobii ve Francii

Takhle se ve Francii upozorňuje na rovnoprávnost občanů

reklama

Ve Francii byla spuštěna kampaň proto homofobii. Ztvárňují ji heterosexuální lidé, kteří se fotí s osobami stejného pohlaví a vytvářejí tak imaginární páry.

 

Na našem úvodním snímku vidíte francouzské plavce Florenta Manadoua a Fredericka Bousqueta. Florent vyhrál zlatou medaili na 50 m volným způsobem na olympijských hrách v Londýně v roce 2012, Frederick je světový rekordman v plavání volným způsobem.

foto: Florent Manadou

 

Autorem fotografií je Olivier Kappa, který kampaň nazval "Imaginární páry". Snímky zachycují portréty mužů nebo žen v intimních chvílích. Do kampaně se zapojila i zoufalá manželka Eva Longoria a zpěvačka Lara Fabian.

 

Fotografie můžete vidět v Paříži do 2. července.

foto: Frederick Bousquet

redakce / 09.06.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Únia mužov 13.06.2013
Už v GAY - MANIFESTE z r.1987 heterofóbní indivídu píší, že zméní déjiny, vymažou heterosexuální dějiny a napíšou déjiny svoje. Ze sebe udélají hrdiny a z hetreosexuálu "DOBYTEK". Odjakživa komplexem méněcennosti netrpěli heterosexuálové z homosexuálu. Nebylo proč. Homosexuálové, lesby, ženy ale vždy měli komplex méněcennosti z evolučních schopností hetero-muže. Tím ale nechci ani v nejmenším popírat, že mezi heterosexuály nejsou blbci, kteří se chovají v rozpore s evolucí. Jsou nejen honosexuální ale i jiné degeneratívní poruchy pána tvorstva - mužu, pro které nejsou vhodní pro další vývoj. Každá civilizace, když ji ovládli žena, homosexuálové, lesby na degeneraci zanikla. I s obyvatelstvem. Taková je pravda. To učí náš pan učitel Ing. L. Balvín - moderní novodobý Sokrates.
Me 13.06.2013
No takovych dvou rizku je snad i skoda, ze jsou hetero :-)
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag