reklama
cz / EN / esp

Chcete se vyléčit z homosexuality? Zkuste novou aplikaci Door of hope!

To není vtip. Křesťanská organizace nabízí ke stáhnutí novou aplikaci.

reklama

Přinášíme vám první ze sloupků našeho zahraničního dopisovatele, který bude komentovat dění u nás i ve světě. Začínáme pěkně zostra… :)

Zaregistroval jsem se na webu francouzských gay aktivistů ALLOUT, protože jsem podporoval jejich boj za sňatky homosexuálních párů. Podepisoval jsem jejich petice a všemožně jim fandil. Teď od ALLOUT dostávám aktuální informace o všech dalších bojích, které svádějí či svádět hodlají.

 

Proto mi včera dorazila k podpisu další petice, tentokrát proti neuvěřitelné věci, kterou je aplikace nabízená společnostmi Apple a Google. A tato zázračná aplikace, světe div se, vyléčí do 60 dnů z homosexuality každého, teda hlavně asi toho, kdo si takovou léčbu přeje!

 

Nemocný si nepřipadám, nicméně jsem se začal pídit více po informacích o této zázračné aplikaci. Její název si zapamatujte… :) je to Door of Hope. V souvislosti s touto novinkou jsem narazil na několik živých internetových diskusí plných rad, že bychom se měli všichni léčit, nechat vykastrovat nebo rovnou raději zabit. Nějaký mormon v jedné takové diskusi dokonce napsal, že homosexualita je lístek první třídou do pekel.

 

To mě pobavilo, to beru! První třídu či business class mám rád v jakémkoliv dopravním prostředku, a jestliže mám jednou jet nebo spíš asi letět do pekla, tak teda businessem. A k tomu mě bude hřát pocit, že vzadu v economy sedí všichni ti panbíčkářští “haters”, co by podle Boha měli milovat bližního svého. Jenže oni tak jaksi nečiní, tak musí přece zákonitě skončit se mnou ve stejném letadle na cestě do pekel.  

DEJ / 06.06.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Keshh 21.07.2013
Takový hovna.. Homosexuálové nikomu neškodí.
Kdyby raději udělali aplikaci na lidi, kteří jsou zlí a zákeřní, aplikaci která by vyléčila lidstvo z těch sra*ek...
Prostě já 13.06.2013
Únia mužov:Co kdyby ses místo rejpání do homosexuálů naučil pořádně psát, jako například: Stasrověkého Řekckého aŘímského, pŕedevším, znižuje, stratí, přispusobuji,
Únia mužov 13.06.2013
Příčin homosexuality je víc. Na konci civilizace Stasrověkého Řekckého aŘímského obyvatelstva a i dnes je nejrozšířenější příčinou šíření homosexuality pŕedevším degeneratívné chápaná a realizovaná emancipace ženy. Téměř všichni muži v puberte jsou "vychováváni" protipřírodním zákonem zmužnělými ženami. Tito synové, když vidí, jak zmužnélá žena s právníky mlátí tatínka, tak je logické, že jejich touha po ženě se znižuje a dokonce úplné stratí. Nakonec zjistí, že svoji citovou a sexuální potřebu si mohou uspokojit s někým a nebo něčím jiným, než se ženou. Je ale degeneratívní, jestli se muži jenom přispusobuji degeneraci na misto toho aby evolučně bojovali za zachování a napredovanie lidstva. To učí náš pan učitel Ing. L. Balvín - novodobý moderní Sokrates.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag