reklama
cz / EN / esp

Gran Canaria: Gay centrum Yumbo v plamenech!

Verdadero infierno! Opravdové peklo! Slova asi nejčastěji skloňovaná v úterý na ostrově Gran Canaria v Yumbu, centru gay zábavy.

reklama

Sedm obchodů obchodního centra Yumbo na Playa del Inglés (Gran Canaria) utrpělo vážné škody v důsledku požáru, který vzplanul v úterý 7. května v 8.20 hodin ráno. Podle nejnovějších informací, které Fresh Gay Magazinu poskytl zahraniční zpravodaj přímo na místě, nebyl nikdo zraněn. 

Plameny totálně zničily čtyři terasy a interiéry obchodů v druhém patře centra. Ostatní podniky centra jsou také poničené. 

exklusivní fotografie z místa, fotil JaMa

Kanárská policie vyšetřuje jako možného pachatele požáru mladého Brita, který vyhrožoval jednomu z majitelů obchodů. Ten s ním údajně odmítl uzavřít smlouvu a najmout ho jako specialistu na pyrotechnickou zábavu.  
 

Majitel obchodu popsal detailně podezřelého, kterého později zadržela silniční hlídka. Muž byl podroben dechové zkoušce s pozitivním výsledkem. 
 Podle managera centra Yumba, Davida Powella, bylo jedním z důvodů rychlého šíření požáru, velké množství odpadků v centru po předchozí noci, stánky se závěsy a nástavbami z hořlavých materiálů. To pravidla centra přímo zakazují. “Na terasách jsou dovolené pouze stoly a židle, které se lehce přemisťují, abychom předešli katastrofám podobným této” uvedl. 


V době požáru na místě naštěstí nikko nebyl. Škody jsou, na druhou stranu, obrovské a centrum je prakticky zničené. To nepochybně ovlivní probíhající Gay Pride. 

V nepřímém ohrožení života byl i náš zahraniční zpravodaj v přilehlém hotelu s příznačným názvem! 

Redakce FGM je i nadále s Gran Canaria v přímém spojení. O dalším vývoji vás budeme informovat. 

zahraniční zpravodaj JaMa / 08.05.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Jirka 12.08.2013
Centrum je prakticky znicene? Vzdyt tam vyhorely jen tri hampejzy. Ohen se siril diky odpadkum. To je cela playa del ingles. Hromada odpadku. Chanov hadr. Nechapu toho kdo tam jede vice jak jedenkrat za zivot.
Dodo 08.05.2013
Ptaci se presunou do dun :)
petr 08.05.2013
tak a máme po ptákách!
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag