reklama
cz / EN / esp

Mr Gay Europe – soutěž, kde nejde jen o hezkou tvář

Na soutěžící čekají různé disciplíny, mimo jiné i diktát v českém jazyce!

reklama

Soutěž, která se uskuteční ve dnech 26. až 30. července, na první pohled vypadá jako klasická soutěž krásy. Ale vzhled není jediný ukazatel, který bude rozhodovat. Každý soutěžící má pět dní na to, aby dokázal, že právě on je tím pravým, který si titul Mr Gay Europe zaslouží. Během těchto dní se uskuteční doprovodné disciplíny, které přinesou soutěžícím nejvíce bodů. Nejvíce bodovanou disciplínou je rozhovor s prezidentem Mr Gay Europe panem Torem Aasheimem a jeho týmem. Body přinese i psaný test, který ověří znalosti soutěžících z politiky a historie, které souvisejí s evropským kontinentem.

 

Čeští producenti si však připravili k tomuto testu malou perličku. Ještě než se delegáti dostanou k samotným otázkám, čeká je klasický český diktát! Už vidíte tváře těch, kteří v životě češtinu neslyšeli? Co nám asi tak napíší? Tento vtípek nebude pochopitelně bodovaný, má jen celou akci odlehčit. Český účastník by měl totiž trochu výhodu… :)

foto: delegát ze Severního Irska a v pozadí Holanďan, ze soutěže Mr Gay Europe 2012 v Římě
 

Důležitou součástí hodnocení bude i tzv. Art project.  Každý z účastníků má přivézt svůj výtvor na téma Moje gay rodina a má symbolizovat, jak se žije homosexuálům v jejich zemi. Dalším pohledem do gay života v Evropě bude autorské čtení irského producenta a spisovatele Briana Merrimana, který v Praze v rámci Mr Gay Europe představí svou novou knihu „Wilde Stages in Dublin: A Decade of Gay Theatre“. Kniha pojednává o životě gayů v Irsku v 60. letech a vývoji jejich práv v této zemi.

foto: Brian Merriman s vítězem Mr Gay Irsko 2012

Stále si myslíte, že jde jen o to být krásný? 

redakce / 06.05.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag