reklama
cz / EN / esp

Začíná Prague Rainbow Spring. Sportovní událost roku!

Kde a jaký sport se hraje? A která party se chystá? Podívejte se na podrobný program den po dni.

reklama

Dnes byl zahájen velký sportovní turnaj, který vám v pěti dnech nabídne plno sportu, zábavy a možností potkat se s více než 500 sportovci z celého světa. Středa je ve znamení orientačního běhu a bowlingu, v hotelu Fusion budou taky předány vítězům medaile. Hotel Fusion v centru Prahy je takovým středobodem celého turnaje, ode dneška do pátku se tu mohou sportovci potkat, sdělit své dojmy a dozvědět se spoustu informací.

foto: seznam měst účastníků turnaje
 

Pokud rádi fandíte, podpořte české sportovce ve čtvrtek na beach volejbalu, který se hraje v beach klubu Ládví. Čtvrteční večer můžete zakončit v klubu Friends na warm up party. V pátek začne squashový turnaj, večer opět party v Radosti FX a bude to Lollypop – hit the shower. Největší nával bude asi v sobotu ve sportovní hale Juliska, kterou zaplní 38 volejbalových týmů z celého světa. Hrát se bude nejen uvnitř, ale součástí programu je i hudební stan s produkcí mezi 14 – 18 hodinou. V sobotu skončí squashový turnaj, budou rozdány medaile i v rugby a badmintonu a volejbale.
 

foto: o hudební produkci se postará Garcon Fatal, import z Brna
 

Ale šetřete síly! Budete je potřebovat na hlavní party, která se koná v Mecce pod taktovkou DJ Daniho Tora. Podtitul OMG party Gods of Sport hovoří za vše… :) Rozloučení s účastníky turnaje proběhne v Q café na oficiální after party.
 

foto: program den po dni

redakce / 01.05.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag