reklama
cz / EN / esp

Chcete být zapsáni do knihy českých rekordů? Chyťte se prostě za ruce!

Pokus o překonání rekordu “osob držících se za ruku” může vyjít! Bude-li nás více než 421! Stačí přijít na Václavák 19.5. v den vzpomínky na oběti AIDS.

reklama

Dne 19.5.2013 v neděli startuje kampaň "Ruka v ruce proti AIDS“. V rámci vzpomínkového dne obětem onemocnění AIDS „Světla pro AIDS“, chceme uspořádat na Václavském náměstí rekord lidí držících se za ruce a vytvořit tak nejdelšího lidského hada. Účastníci rekordu budou označeni červenou stužkou a pořadovým číslemh. Přizvána je agentura Dobrý den, aby rekord zapsala do své knihy českých rekordů.

Dále budou k vidění Tam-Tam Batucada, Yemi se skupinou, Iva Pazderková, ZUMBA - Vendy Kořínková, Ivo Biernat a herci z Ulice.

aids-pomoc – testy na HIV, pomoc HIV pozitivním, prevence, informace o HIV a AIDS

V tomto období bude také probíhat veřejná sbírka „Červená stužka“ za spolupráce základních, středních a vyšších škol.

Tváří preventivního stánku se stala Šárka Ullrichová alias Zuzana ze seriálu Ulice.
 

Více informací o následujícím programu Vám přineseme v dalším článku společně se soutěží o dvě vstupenky na charitativní parník, nebo je hledejte přímo na stránkách společnosti zde.

 

 

lukas primus / 26.04.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag