reklama
cz / EN / esp

Mr Gay Europe 2013 se blíží!

V červenci se v Praze o titul nejhezčího gaye Evropy utká minimálně 13 kandidátů!

reklama

Máme půlku dubna a již na konci července bude Praha hostit mezinárodní soutěž Mr Gay Europe, a to již dokonce 8. ročník. Co je tedy nového a na co se můžete těšit? Prostřednictvím tohoto seriálu Vám budeme přibližovat novinky z příprav a jako jediný český portál budeme přinášet aktuální informace.

 

 

Již více než deset zemí přihlášeno!

Delegáti, kteří budou v Praze reprezentovat ve dnech 26. - 31. července svou zemi musí nejprve projít národním kolem. Pro představu - zástupce například Irska musí nejprve vyhrát Mr Gay Ireland. A tak je to většinou i v ostatních případech. Ne ve všech zemích již proběhlo národní kolo, nicméně pár jmen už máme.


Zástupce kterých zemí tedy uvidíme? Do dnešního dne podalo přihlášku Dánsko, Finsko, Norsko, Irsko, Severní Irsko, Švédsko, Španělsko, Rusko, Ukrajina, Rakousko, Belgie, Itálie a samozřejmě Česká republika.

Delegáty čeká v Praze bohatý program, u většiny budete moci být a s delegáty se potkat. Kde? O tom zase příště. 

Na to, jak se vybírali kandidáti například v Belgii, se můžete podívat zde:

 

poznámka redakce: úvodní foto je z loňského finále v Římě

redakce / 10.04.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag