reklama
cz / EN / esp

Fotoreport: příprava FGM na jaro/léto 2013

Jaro za dveřmi, meze se prohřejí co nevidět! FGM připravil 8000 reklamních kondomů a bude je rozdávat! Přijměte pozvání do zákulisí výroby, je to hezký pohled;-)

reklama

Nakoupili jsme 8000 kondomů, nechali vytvořit grafický návrh, zabalit a budeme distribuovat do pražských gay barů, na parties a při dalších příležitostech. Myslíme si, že se jedná o skvělé spojení reklamního předmětu s jeho praktičností.


Kondomů přišlo opravdu hodně, různých "příchutí" a různě balené. Na začátku bylo "zmapování nabídky" a kontrola balení.  


Na výběr máme kondomy Aroma, Klasik, Komfort a Intenziv. Ale zároveň je potřeba udělat grafický návrh, návrh pro tisk a asi milion věcí!


Chcete taky nařezat?:-) 


Samotná kompletace sady není žádná sranda, ale těžká manuální práce! Vše musí být bezchybné! Brrr. Výsledek stojí za to!


Posledním krokem je zavaření produktu. To proto, abyste si vy nezavařili bez kondomu! :-) Plastový obal je praktičtější a chrání i před mechanickým poškozením. 


A jaký je závěr? Každý správný muž má u sebe... Fresh kondom!

Všem čtenářům přejeme brzký příchod jara a následovně krásné bezpečné léto! 

redakce / 29.03.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag