reklama
cz / EN / esp

Nosíte kondom stále u sebe? Díky FGM už nemusíte!

Fresh Gay Magazine už podruhé rozdává kondomy na párty a to opět na OMG. S námi jste vždy připraveni k bezpečnému sexu!

reklama

Nosíte v zadní kapse kondom pro strýčka Příhodu? Ne vždy se ale zadaří a pokud se nedaří dlouho vaše ochrana nemusí být  zrovna FRESH! 

Fresh Gay Magazine má pro vás kondom v reklamním balení a v ochranné folii. Pokud pro někoho vzplanete na párty, prostě si nabídněte na OMG ochranu zdarma. 

Dlouhodobé nošení kondomu po kapsách se nedoporučuje hned z několika důvodů a nemusí být tou správnou cestou k bezpečnému sexu. Kondom můžete po pár dnech ztratit, mechanicky poškodit dalšími předměty v kapse, anebo (což je ta nejhorší varianta) vám prostě projde záruční doba!:-) 

Žádné strachy, efektně a bezpečně zabalené kondomy se už valí z linky přímo tam, kam míříte i vy: Na druhé narozeniny párty OMG!  

Na shledanou!


PS: Nezapomeňte, že sex si nejlépe užijete v pohodlí domova a v soukromí. Naším cílem je bezpečný sex našich čtenářů, nikoliv vaše divoká jízda přímo na párty!;-)

lukas primus / 13.03.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Kondompoint.cz 03.01.2014
Velký výběr kondomů na www.kondompoint.cz
Jerty 14.03.2013
tak to se bude hodit...
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag