reklama
cz / EN / esp

Nosíte kondom stále u sebe? Díky FGM už nemusíte!

Fresh Gay Magazine už podruhé rozdává kondomy na párty a to opět na OMG. S námi jste vždy připraveni k bezpečnému sexu!

reklama

Nosíte v zadní kapse kondom pro strýčka Příhodu? Ne vždy se ale zadaří a pokud se nedaří dlouho vaše ochrana nemusí být  zrovna FRESH! 

Fresh Gay Magazine má pro vás kondom v reklamním balení a v ochranné folii. Pokud pro někoho vzplanete na párty, prostě si nabídněte na OMG ochranu zdarma. 

Dlouhodobé nošení kondomu po kapsách se nedoporučuje hned z několika důvodů a nemusí být tou správnou cestou k bezpečnému sexu. Kondom můžete po pár dnech ztratit, mechanicky poškodit dalšími předměty v kapse, anebo (což je ta nejhorší varianta) vám prostě projde záruční doba!:-) 

Žádné strachy, efektně a bezpečně zabalené kondomy se už valí z linky přímo tam, kam míříte i vy: Na druhé narozeniny párty OMG!  

Na shledanou!


PS: Nezapomeňte, že sex si nejlépe užijete v pohodlí domova a v soukromí. Naším cílem je bezpečný sex našich čtenářů, nikoliv vaše divoká jízda přímo na párty!;-)

lukas primus / 13.03.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Kondompoint.cz 03.01.2014
Velký výběr kondomů na www.kondompoint.cz
Jerty 14.03.2013
tak to se bude hodit...
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag