reklama
cz / EN / esp

Podpořte manželství pro všechny. Stačí podpis.

Iniciativa „Jsme fér“ hledá další podpisy. Co říká její šéf Czeslaw Walek?

reklama

Iniciativa „Jsme fér“ usiluje o úplné zrovnoprávnění LGBT lidí v Česku. Registrované partnerství pro stejnopohlavní páry u nás existuje od roku 2006. Ve světě mezitím výrazně přibylo zemí, které jim umožnily uzavírat manželství ve stejné podobě jako párům heterosexuálním. Se všemi příslušnými právy i povinnostmi.

 

Manželství pro všechny už uzákonilo 30 zemí na pěti kontinentech. Dohromady v nich žije miliarda lidí. Civilizační úpadek, před kterým varovali odpůrci, v žádné z nich nenastal. Za iniciativou „Jsme fér“ stojí organizace Amnesty, Logos Česká republika, Mezipatra, Prague Pride, PROUD a Queer Geography.

 

V současné době petici podepsalo již 100.000 lidí! A poslanci opět o návrhu nejednají. V červnu letošního roku uplynuly dva roky od chvíle, kdy skupina poslanců a poslankyň předložila novelu zákona o manželství pro všechny. Bohužel pořád leží ve Sněmovně a pořád se o ní nehlasovalo.

Co o petici říká šéf iniciativy "Jsme fér" Czeslaw Walek?
Pokud jste petici ještě nepodepsali, klikněte sem:
https://www.jsmefer.cz/onlinepetice

A pokud stále váháte, přečtěte si důvody, proč manželství pro všechny podpořit:
https://www.jsmefer.cz/duvody_a_odpovedi

redakce, Jsmé fér / 13.08.2020
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Jirka 11.11.2020
Jsem pro
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag