reklama
cz / EN / esp

Bude letos Prague Pride?

Jak organizátoři reagují na události ohledně koronaviru?

reklama

Rušení akcí, jejich posunutí, tak reagují promotéři společenských událostí, koncertů, párties na aktuální situaci ve světě zasaženém koronavirem. A jaké stanovisko zaujímají lidé v čele Prague Pride? Hlavním vzkazem pro všechny fanoušky tohoto vrcholu pražského teplého roku je, že pride bude. Sice v obměněné podobě, ale bude. I termín 3. – 9. srpna zůstává stejný. Konečná podoba festivalu se ale bude odvíjet od toho, v jakém stavu se bude nacházet Česká republika v nadcházejících týdnech.

 

Varianty můžou být následující. Některé akce budou pro menší skupiny lidí, některé se přesunou do online prostředí. Vy, co jste se v květnu těšili na charitativní běh Fun&Run, jednu z akcí organizovaných Prague Pride, musíte počkat do září, konkrétně do neděle 6. září. Posunují se i další aktivity, například setkání mladých queer lidí s názvem Filip20 z dubna na začátek školního roku.

 

Pokud vám chybí pokec s kamarády ve vašem oblíbeném baru nebo restauraci a máte splín, tak nezoufejte. Poradna „S barvou ven“ je tu pro vás i v tomto období, odborníci i laici z řad LGBTQ jsou připraveni vám pomoct v oblastech coming outu, sexuální orientace a jiných. Více na sbarvouven.cz 


Držme si palce :)

redakce, Prague Pride, foto: M. Hrdličková / 21.04.2020
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag