reklama
cz / EN / esp

Pomozte zmapovat diskriminaci LGBT lidí v Česku

První velký průzkum na téma diskriminace! Vyplněním anonymního dotazníku pomůžete zjistit skutečný stav věcí.

reklama

Značná část české veřejnosti žije v představě, že teplí lidé se přece v Česku mají dobře. Souhlasíte s tím, nebo odpověď není až tak jednoznačná? Spolek Prague Pride a kancelář veřejné ochránkyně práv zahajují výzkum diskriminace LGBT lidí v naší zemi, jehož výsledky pomohou při hledání cest, které gayům, lesbám, trans nebo bi lidem pomohou k lepšímu životu v Česku.

 

Aby se věci mohly hýbat kupředu, potřebují organizátoři průzkumu znát vaše zkušenosti a sesbírat informace vypovídající o tom, jaká situace dnes v ČR skutečně je. Pokud máte zájem, vyplňte, prosím, dotazník, který pro tento výzkum připravil spolek Queer Geography.

 

Dotazník zabere nějaký čas, ale přispějete tím k dobré věci. Dotazník je samozřejmě anonymní. Vyplnění neodkládejte na poslední chvíli, data jsou sbírána do 5. listopadu. Výsledky budou zveřejněny 10. prosince 2018 v Den lidských práv.

 

Výzkum je realizován zapsaným spolkem Prague Pride ve spolupráci s kanceláří veřejné ochránkyně práv v rámci projektu “We are fair” financovaného z programu Evropské unie Práva, rovnost a občanství (2014 - 2020).

 

Dotazník najdete zde: http://bit.ly/vyzkum_diskriminace

redakce ve spolupráci s Bohdanou Rambouskovou, foto Prague Pride / 08.10.2018
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár





Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Antonio laura 18.01.2019
Dobrý den, přátelé, jsem Antonio Laura ze Štokholmu. Jsem tu na tomto blogu, nemám opravdu moc vědět, jak to funguje, ale já jsem četl dobré svědectví o tom, jak obnovit ztracené vztahy a dělat práci s partnery blogu blogu a také chci přidat trochu moje vlastní životní zkušenost to bude užitečné pro mnoho z nás tady, kteří hledají odpovědi a řešení problémů se vztahem, jako je návrat s ex láskou partner, jak zachránit rozbité manželství a jak zastavit rozvod.
Přečtěte si můj příběh o skutečném manželském životě. Poté, co jsem byl ženatý s mým manželem Andersonem, po devíti letech nemáme vlastní dítě, nemohla jsem otěhotnět po tolika letech manželství. To byl velký problém, který jsem měl s mým manželem Andersonem, věří, že veškerá naděje je pryč a chyba byla moje, že ne otěhotněla, rozloučil se se mnou kvůli tomu stejnému problému, že nemohl otěhotnět, vysvětlil jsem mu a udělal vše pr
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag