reklama
cz / EN / esp

Pomozte zmapovat diskriminaci LGBT lidí v Česku

První velký průzkum na téma diskriminace! Vyplněním anonymního dotazníku pomůžete zjistit skutečný stav věcí.

reklama

Značná část české veřejnosti žije v představě, že teplí lidé se přece v Česku mají dobře. Souhlasíte s tím, nebo odpověď není až tak jednoznačná? Spolek Prague Pride a kancelář veřejné ochránkyně práv zahajují výzkum diskriminace LGBT lidí v naší zemi, jehož výsledky pomohou při hledání cest, které gayům, lesbám, trans nebo bi lidem pomohou k lepšímu životu v Česku.

 

Aby se věci mohly hýbat kupředu, potřebují organizátoři průzkumu znát vaše zkušenosti a sesbírat informace vypovídající o tom, jaká situace dnes v ČR skutečně je. Pokud máte zájem, vyplňte, prosím, dotazník, který pro tento výzkum připravil spolek Queer Geography.

 

Dotazník zabere nějaký čas, ale přispějete tím k dobré věci. Dotazník je samozřejmě anonymní. Vyplnění neodkládejte na poslední chvíli, data jsou sbírána do 5. listopadu. Výsledky budou zveřejněny 10. prosince 2018 v Den lidských práv.

 

Výzkum je realizován zapsaným spolkem Prague Pride ve spolupráci s kanceláří veřejné ochránkyně práv v rámci projektu “We are fair” financovaného z programu Evropské unie Práva, rovnost a občanství (2014 - 2020).

 

Dotazník najdete zde: http://bit.ly/vyzkum_diskriminace

redakce ve spolupráci s Bohdanou Rambouskovou, foto Prague Pride / 08.10.2018
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag