reklama
cz / EN / esp

Mike Zachevar. Nadějný návrhář zemřel včera ve věku 25 let

Nechceme spekulovat o příčinách smrti mladého návrháře, a proto jsme požádali jeho kamaráda Tomáše Frýdu o pár slov.

reklama

Drazí přátelé, 

rád bych se s vámi podělil o vzpomínku na tragicky zesnulého Mika Zachevara. 

Je těžké psát to ve chvíli, kdy člověku vlastně ještě nedochází, co se stalo. Mám v hlavě prázdno. Včera tu byl a dnes...telefon oznamuje, že volaný účastník není dostupný. Člověk na odchod někoho tak blízkého a stejně starého není nikdy připraven. 

S Myšákem jsme se poznali před pár lety. A od začátku mi bylo jasné, že to je člověk, kterého buď zcela milujete nebo zcela nenávidíte. A tak probíhalo i naše přátelství. Plné výkyvů a náladovosti, které ale vždy končily tím, že jsme se ujistili, že nám na sobě záleží a že jsme jako bráškové. Pomohl mi v nejtěžších chvílích jako opravdový přítel s velkým srdcem. Vždy zavolal, vždy napsal, nikdy na mě nezapomněl. Jeho okolí mělo velké štěstí, že ho má. A on sám byl štístkem. Přes všechnu nepřízeň, ať již ze strany rodiny, jeho zdraví, ze strany médií...nakonec dosáhl všeho, o čem snil. Nevzdal se svých snů a plánů. Svůj názor se nebál sdělit. Byl kontroverzní. 

Když jsem se doslechl tu strašnou zprávu, počítal jsem se vším. Věřil jsem, že to může být další jeho snaha upoutat pozornost médií. Věřil jsem, že mu selhalo zdraví. Věřil jsem chvíli i tomu, že by to vzdal. Často mluvil o smrti. Ale dařilo se mu a měl se příliš rád na to, aby si něco udělal. 

Nechci být sentimentální, nechci být indiskrétní, nechci dělat závěry, co se stalo nebo nestalo. 

   

Važme si přátelství, nebojme se říct svůj názor, nebojme se vytrvat na cestě za svými sny. 

   

 Myšáku, bráško, až slzy ustanou, s láskou ve mně zůstaneš...  

 

 Děkuji ti.  

 

Děkujeme Tomášovi za jeho slova. 

 

Připojujeme ještě tiskovou zprávu k této tragické události:

S POLITOVÁNÍM POTVRZUJEME INFORMACI O TOM, ŽE NÁS 11.10. 2012 NAVŽDY OPUSTIL MÓDNÍ NÁVRHÁŘ MIKE ZACHEVAR.
AČKOLI TO BYLO ABSOLUTNĚ NEČEKANÉ, VELMI DŮRAZNĚ PRO VŠECHNA MÉDIA VYVRACÍME INFORMACI O SEBEVRAŽDĚ ČI NEMOCI!

,,Nečekaná zpráva o náhlém úmrtí návrháře Mika Zachevara dne 11. 10. 2012 nás všechny zaskočila a zarmoutila. Mike se nacházel ve velmi pozitivním období svého života jak v pracovním, tak i v soukromém. Za poslední dobu vyhrál tender pro návrh uniforem nového vlakového dopravce, úspěšně dokončil kolekci pro narozeninové tour a listopadový Galakoncert zpěvačky Petry Janů v Lucerně, měl nasmlouvané další projekty pro rok 2013 v Čechách i v zahraničí. Tato tragická událost je v šetření kriminální policie, proto k ní zatím nebudeme vydávat žádné podrobnější informace".

Vzhledem k této tragické události Vás žádáme vůči pozůstalým rodinným příslušníkům a přátelům o novinářskou etiku.

S pozdravem a v úctě 
Mgr. Mirjana Senićová
PR manager, marketing
+420608126336, email: msenic@email.cz 

 

Dovětek: Mike Zachevar zemřel na zánět srdečního svalu, který mohl být způsoben přechozenou chřipkou nebo silným nachlazením.

redakce / 12.10.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag