reklama
cz / EN / esp

Začíná Prague Pride!

Koncerty, talk show i soutěž ve vogueingu. Podívejte se na naše vybrané akce.

reklama

V pondělí 6. srpna začíná pražský duhový týden velkým koncertem na Střeleckém ostrově. Akce začíná v 6 večer a končí v 10. Vstupenky pořídíte online za 100 Kč, na místě 150 Kč. Vystoupí DJ Kierastoboy, Mucha, Davis, Mallor, Sharkass & I am Rosie a Petr Kotvald.

 

Při cestě na Střelecký ostrov můžete v pondělí z tramvaje vystoupit na zastávce DUHOVÁ, která bude dočasně umístěna přímo na Mostě Legií. Zastávka bude fungovat od 14 do 24 hodin. 

 

Co se děje v Pride Village

Po pondělním koncertě se můžete ve středu těšit na DJs z drum&bass festivalu Let It Roll. Vystoupí oblíbení domácí DJs i slavná jména ze zahraničí.

Drag Night ve čtvrtek večer představí nejen londýnskou drag queen Karu Van Park, ale poprvé v historii i drag kinga Adama Alla s jeho životní i jevištní partnerkou Apple Derriers.

V pátek večer to ve Village rozpálí hvězdy vogueingu a poměří si své dovednosti. Přijďte obdivovat pohyby, kostýmy, výraz.

 

Po odpoledni plném vogueingu přijde v pátek večer na taneční scénu pod mostním obloukem slovenský tanečník Jaro Viňarský. Speciálně pro Prague Pride přiváží taneční představení Only4ThisMOMENT.

 

Talkshow inspirativních osobností Pride Voices se nově přesouvá do NOD v Dlouhé. Vystoupí nizozemská trans modelka Loiza Lamers, švýcarská historička Corinne Rufli, britský HIV+ aktivista Philip Baldwin, zakladatel vídeňského Life Ballu Gary Keszler a slovenský tanečník Jaro Viňarský.


Česká společnost AIDS pomoc opět zajistí bezplatné testování na HIV a syfilis během Prague Pride. Od úterý do pátku 16–19 hod bude testovací stan v Pride Village. Testování bude probíhat i v checkpointu v Domě světla, a to v pondělí 16–19 hod, ve středu 9–12 hod, sdělení výsledků následující pondělí 13. 8. 16–19 hod.

 

O dalších tipech vás budeme ještě informovat :)

Bohdana Rambousková, Prague Pride, foto Prague Pride / 06.08.2018
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag