reklama
cz / EN / esp

Tomáš Frýda o svojí účasti na Mr. Gay Europe

Zeptali jsme se Tomáše, jak se mu dařilo v této soutěži a co plánuje dál.

reklama

Ahoj Tome, 

naposledy jsme se viděli před tvou účastí na Mr. Gay Europe. Jaké jsou tvoje dojmy z této soutěže, ze které jsi se nedávno vrátil?

Kdyby byla možnost se ještě jednou této akce zúčastnit, byl bych opravdu rád. Sice to zní jako cliché, ale byli jsme fakt dobrá parta. S výsledkem jsem taky spokojený, umístil jsem se na předních místech. Přesné umístění ale ještě neznám...

  

Takže jste se s klukama vzájemně podporovali?

Dá se to tak říct, kromě 3 kluků, kteří se drželi stranou. Po soutěži se ukázalo, kdo svoje kamarádství jenom hrál. Ale to se mi už potvrdilo na soutěži Mr. Gay World v Johannesburgu. Tady v Římě jsme měli takový malý rituál, před finále jsme se chytli za ruce, řekli jsme si, že ať to vyhraje kterýkoli z nás, zůstaneme přáteli. Byl to pro mě jeden z nejsilnějších okamžiků toho večera.


foto: Tomáš Frýda ve finále soutěže Mr. Gay Europe 2012
 

Uvidíš se ještě s některýma? Pozval jsi je třeba do Prahy?

Jasně, kluky jsem pozval, chci jim ukázat, jak je Praha krásné město. Zároveň je chci všechny pozvat příští rok na další ročník soutěže Mr. Gay Europe. A aby toho nebylo málo, tak příští rok pořádám ještě českou verzi Mr. Gay Czech republic. Povedlo se mi totiž získat licenci na tuto soutěž.

  

Tak to je skvělá zpráva! Propagace Prahy jako gay friendly města pokračuje úspěšně dál. Právě skončila Prague Pride, které jsi se účastnil. Jak se ti líbila?

Prague Pride 2012 byla jedna velká podařená akce, obdivuju práci organizátorů, kteří dokonale všechno zvládli. Líbí se mi, jak stoupá počet příznivců a naopak klesá počet odpůrců. Ztotožňuju se s názorem, že nejde o nějakou demonstraci, ale o oslavu, karneval a party.

  

S tím taky souhlasím. Příští rok se Fresh Gay Magazine opět určitě přidá do průvodu a co bys řekl na to, že bys byl součástí našeho týmu?

Proč ne, dobře, já to teda beru a rád s vámi pojedu!

  

Pojď nám ještě něco říct o organizaci Mr. Gay Europe v Praze. Je to velká událost, máš s pořádáním takových podniků nějakou zkušenost?

Je to sice velké sousto, ale pokud bych se toho bál, nemohl bych to dělat. Jedná se o 8. ročník a naším plánem je z něj udělat opravdu velkolepou show. Předloni se cena udílela v Rumunsku v menším klubu, letos v tzv. gay village v Římě, úroveň stoupá s každým ročníkem. Chtěl bych využít krásných míst, která Praha nabízí a uskutečnit z předávání cen o nejhezčího muže Evropy společenskou událost celoevropského významu. 

 

Máš už nějakou konkrétní představu?

Mám, ale nechci ji příliš konkretizovat. Jisté je zatím datum, akce se bude konat mezi 26.  – 30. červencem 2013. A mám dobrou zprávu pro 10 nejlepších finalistů, ti odjedou přímo z Prahy na finále Mr. Gay World do Antwerp!

 

Tome, děkujeme za rozhovor a budeme ti držet pěsti!foto: Tomáš Frýda ve finále soutěže Mr. Gay Europe 2012

redakce / 29.08.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag