reklama
cz / EN / esp

Útočník z Orlanda byl prý sám gay

Objevila se svědectví, že Omar Mateen navštěvoval klub Pulse a byl i na gay seznamkách. Podívejte se na video.

reklama

Nedávná tragédie v Orlandu, která znamenala smrt 49 lidí, otřásla celým světem. Rukou střelce zemřelo 49 nevinných osob, které se minulou sobotu bavily v orlandském klubu Pulse. Jsou mezi nimi mladí lidé, kteří například spolu plánovali svatbu nebo matka, která se přišla podívat na svého syna. Na internetu se objevují příběhy lidí, kteří posílali svým blízkým SMS zprávy o blížící se smrti. Při jejich čtení vám běhá mráz po zádech…


foto: záběry na telefon matky jedné z obětí

 

Střelcem, který za tímto šíleným činem stojí, je Omar Mateen, který byl při zásahu speciálních jednotek zastřelen. On sám volal krátce po střelbě na policii, kde se přiznal ke spojení s ISIS. Ta se taky k tomuto činu přihlásila.

Foto: 49 obětí z klubu Pulse

 

Ale na druhou stranu se objevily svědectví lidí, kteří Omara poznali jako pravidelného návštěvníka klubu Pulse. A prý se dokonce seznamoval i na různých gay aplikacích, ale jeho chování dotyčného odradilo natolik, že ho hned zablokoval. Z toho by se dalo soudit, že čin Omara Mateena byl spíš mstou gay komunitě, která ho mezi sebe nepřijala, než teroristickým činem.

redakce, foto facebook.com / 17.06.2016
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag