reklama
cz / EN / esp

Fotoreport Prague Pride 2012

Sobotní průvod byl opravdovou událostí roku! Podívejte se na fotky z Prague Pride 2012! Fresh gay magazine fotil za vás.

reklama

Alegorické vozy prezentující různé zájmové skupiny, mezi nimi i vůz sportovního klubu Alcedo. Především tomu děkujeme za pomoc při účasti na Prague Pride 2012. Přinášíme Vám fotoreport z průvodu, který začal na Václavském náměstí v sobotu 18. 8. ve 13 hodin a skončil na Střeleckém ostrově. Průvodu se dle odhadů policie zúčastnilo až 10 tisíc lidí. Průvod lemovali také návštěvníci, kteří se přišli jen podívat, někteří z nich se nakonec i přidali. 

Sobotní nejteplejší den v roce po průvodu pokračoval hudebním festivalem na Střeleckém ostrově do večerních hodin. Atmosféra byla úžasná, Praha po líných letních víkendech bez jakéhokoliv vzruchu konečně ožila a stala se pro mnohé opravdovým kulturním zážitkem.

Krásnou ukázkou letní pohody na Náplavce byla pak party Proud Pioneer ( o akci jsme informovali zde) od 15 hodin v neděli. O oblíbené párty Pioneer vám přineseme již brzy více informací. 

redakce / 21.08.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag