reklama
cz / EN / esp

Festival v Karlových Varech začíná!


Již 47. ročík filmového festivalu v Karlových Varech začíná právě dnes a to filmem Good Vibrations s punkovým soundrackem od DJ Davida Holmese, hosta letošního festivalu.

více zde
29.06.2012

Prague Pride 2012 – Dáme barvy dohromady

Prague Pride 2012 je o respektu, respektu k člověku bez ohledu na jeho gendrovou identitu nebo sexuální orientaci. Jak vyjadřuje letošní slogan a grafické pojetí, hlavním cílem Prague Pride 2012 je ukázat českou LGBT komunitu v celé její rozmanitosti.

více zde
23.06.2012

Gay páry své zdraví ovlivňují mnohem výrazněji než heterosexuální partneři

V manželství heterosexuálů na zdraví dvojice většinou dohlížejí ženy. V případě svazků osob stejného pohlaví je tomu jinak. Tam mají partneři na sebe mnohem silnější vliv, a to pozitivní i negativní.

více zde
18.06.2012

Netradiční zpravodajství: Místo ranních zpráv tři minuty tvrdého gay porna

Diváci kanadské televize CHCH místo ranních zpráv mohli na tři minuty shlédnout porno. Při zapojování kabelu totiž došlo k chybě a na obrazovkách se místo zpravodajského vysílání lokální televize, objevil obsah místní kabelovky.

více zde
05.06.2012

Adele je Gay ikonou roku, porazila Lady Gaga i Kylie Minogue

Třiadvacetiletá zpěvačka Adele slaví jeden úspěch za druhým. Kromě hudebních ocenění se umísťuje na popředních místech v nejrůznějších anketách. Americký magazín Time ji zařadil mezi sto nejvlivnějších lidí světa.

více zde
10.05.2012
reklama

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag