reklama
cz / EN / esp

Zkuste českou novinku ve světě diet "It´s my life"

Přečtěte si rozhovor s dietním poradcem Zdeňkem Bartákem, který se stará i o Gaye roku Jirku Korytáře.

reklama

Co nám můžete říct o programu „It´s my life“?

„It´s my life“ je česká proteinová dieta, která dodává tělu všechny nezbytné vitamíny, minerální  látky, stopové prvky a všechny nezbytné živiny co náš organismus za den potřebuje. Vysoce kvalitní bílkoviny jsou samozřejmostí. Sestavíme vám plán, který pomáhá odbourávat tuk díky navození metabolického procesu - tzv. ketózy.

 

V čem spočívá jeho výhoda/nevýhoda?

Výhoda spočívá v tom, že člověk, který se rozhodne zhubnout, nemusí složitě připravovat snídaně, svačiny, oběd či večeře. Naše produkty neobsahují žádné konzervační látky ani barviva.

Nevýhodu vidím v tom, že naši klienti se musí odprostit od všech špatných návyků a úplně změnit  styl stravovaní. Týká se to výběru jídel i časového harmonogramu. Na druhé straně to vždy dělá sám pro sebe, své tělo a své zdraví, které máme jen jedno.

 

foto: součástí dietního programu jsou koktejly, polévky, těstoviny, kaše a doplňky stravy

Říkáte, že v přípravcích nejsou konzervační látky ani barviva. Ale co vlastně tyto produkty obsahují?

Hlavní složky jsou přírodní: rostlinné a živočišné proteiny, oves, rýže, soja, sušené mléko,  prebiotická vláknina inulín, sušená zelenina a koření, rostlinné bujóny, sušené houby atd., které doplňují předepsaná množství vitamínů a minerálů, aby tělu při dietě nic nechybělo.

 

Pokud chci trochu zhubnout, můžu si vaším produktem nahradit třeba jen večeře? Nebo musím dodržovat celý program?

Každému klientovi ušijeme dietu na míru. Program „It´s my life“ má šest fází a například 3. fáze spočívá v užívání tří produktů denně a jedné normální/ běžné porce jídla. To znamená, že místo večere nebo oběda si můžete dát rybu, kuřecí nebo krůtí maso se salátem.

 

A co jojo efekt?

Je velmi důležité dodržet délku jednotlivých fází, s postupným zařazením běžných potravin, abychom známému „jojo efektu“ předešli. Proto je velmi důležitá odborná práce poradce s klientem a individuální nastavení dietního programu dle potřeb klienta. Kontinuita a důslednost jsou slova, která by se měla tesat do mramoru.

 

A kdy se můžu těšit na chtěný výsledek?

První úbytek tuku je zpravidla vidět už po prvním týdnu dodržování diety. Samotný výsledek záleží vždy na disciplíně klienta. My chceme, aby byl spokojený a cítil se dobře. Ale to ostatní už je v jeho moci.

 

foto: do programu se zapojil i Jirka Korytář, Gay roku 2015

Pro koho je program vhodný?

„It´s my life“ vám pomůže ustanovit stravovací režim a pozvolna vás dovede k cíli. Je vhodný pro každého, kdo chce zhubnout. Jsou však výjimky.

 

A komu byste tento program nedoporučil?

Nedoporučuje se pouze lidem s vážnými zdravotními onemocněními jako například onemocnění srdce a cév, vážná onemocnění jater, ledvin a jiné. Proto vždy na první konzultaci s klientem děláme podrobnou anamnézu (dotazník) jeho zdravotního stavu, i to může ovlivnit individuální nastavení dietního programu Its my life!

 

Kolik mě bude program stát?

Denní hubnoucí kůra vychází v průměru na 300 Kč. Pak také záleží, zda si klient zvolí i námi doporučené doplňky stravy v průběhu dietního plánu.

 

Co mám udělat pro to, abych mohl s programem „Its my life“ začít?

Na dietu „It´s my life“ se člověk připravovat vůbec nemusí. Stačí mít odhodlaní, pak se objednat na konzultaci a měření na přístroji In Body. Tento proces je u všech stejný. Po vyhodnocení výsledků měření s klientem konzultujeme další postup a doporučíme dietní program. Důležité je věřit si, že to dokážete. My uděláme maximum proto, abyste byli spokojení a cítili se skvěle.

 

Děkujeme za rozhovor

foto: studio "It´s my life" v Praze 5

Studio „It´s my life“ najdete v Praze 5 na Smíchově v budově Ženských domovů v ulici Ostrovského 235/3. Pro konzultaci volejte na +420 724673964, +420 723742265 nebo pište na marketa.simonova@its-my-life.cz , zdenek.bartak@its-my-life.cz

redakce, foto It´s my life / 05.02.2016
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag