reklama
cz / EN / esp

Gay roku Jiří Korytář bude reprezentovat Česko v zahraničí

V dubnu ho čeká účast v soutěži Mr. Gay World. Podívejte se na aktuální fota z fitka!

reklama

Vítěze soutěže Gay roku Jiřího Korytáře čeká reprezentování Česka na mezinárodní soutěži Mr. Gay World 2016. Ta se uskuteční letos v dubnu na Maltě. Jiří Korytář vyhrál v červnu 2015 soutěž Gay roku, která pak v září získala licenci. Vítěz české soutěže se teď pilně připravuje na mezinárodní finále, stačí se podívat na jeho instagram. Několikrát týdně dochází do BodyBody, kde pod dozorem zkušených trenérů formuje svou postavu. S jídelníčkem mu pomáhá Zdeněk Barták zastupující dietní program It is my life.

foto: se Zdenkem Bartákem ve studiu "It is my life"

„Beru svou nominaci do soutěže Mr Gay World velmi vážně, těší mě, že "nováček" na poli komunitních soutěží Gay roku obdržel prestižní licenci, a že budu reprezentovat Českou republiku na Maltě. Ruku v ruce s blížícím se světovým kláním, z něhož by měl vzejít svědomitý ambassador LGBTI komunity, jdou taky mé přípravy. Trénuji nyní pětkrát do týdne, v mém tréninkovém plánu velmi pomáhá právě cvičení BodyBody a výživové doplňky z "It is my life", o regeneraci se mi stará Zdeněk Barták a jeho sportovní masáže ve studiu RelaxBody. Ačkoliv přípravy nepodceňuji, budu hlavně sám sebou, Jirkou Korytářem.,“ řekl Korytář.

foto: instagram Jiřího Korytáře

S jednou z disciplín Korytářovi pomůže i světoznámý návrhář Osmany Laffita. „Spolupráce s Osmanym Laffitou je velmi inspirativní, neboť má na české reálie pohled "zvenčí", což se při přípravách národního kandidáta a jeho prezentaci pro zahraničí bude hodit. Bude to taková revidovaná reflexe souboru věcí typických pro náš národ. Velmi se těším na výsledek.,“ dodal Korytář.

foto: instagram Jiřího Korytáře

 

foto: instagram Jiřího Korytáře


Soutěž Mr. Gay World se koná od 19. do 23. dubna na Maltě. O soutěži vás budeme informovat. Držte Jirkovi palce!

redakce, foto gayroku.cz, Jiří Korytář / 02.02.2016
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag