reklama
cz / EN / esp

Staň se dalším Gayem roku!

Obhaj svou účast před Robertem Vanem a změň svůj život.

reklama

Loňský debut soutěže Gay roku nás přesvědčil o tom, že i v Česku se dá dělat kvalitní show spojená s gay komunitou. Doprovodné akce, porota, závěrečné vyhlášení v klubu Mecca, to všechno ukázalo, že se organizátoři i přes svůj debut svého úkolu zhostili zodpovědně.

 

Loni v červnu jsme viděli, jak si titul Gay roku odnáší Jirka Korytář. Jenže od té doby už uplynulo půl roku a je nejvyšší čas se zajímat o letošní ročník. A ten se pomalu již začíná rýsovat. Na casting se můžete přihlásit na stránkách www.gayroku.cz.

foto: porota loňského ročníku

Po předchozím ročníku, kde pořadatelé připravili pouze jeden casting, ze kterého vzešlo 10 finalistů a přihlášení se verdikt dozvěděli podle toho, zda obdrželi zelenou kartu, která znamenala postup do finále nebo červenou a do finále nepostoupili, se můžeme těšit na novinku v podobě tří divokých karet. Ty účastníkům mohou zajistit postup přímo do finále. Z postupujících z registračního castingu vzniknou semifinalisté, kteří se utkají o místo ve finále před castingovou porotou v čele s Robertem Vanem. Finalisté budou představeni na tiskové konferenci, která se bude konat 17. března 2016 v pražském klubu AXM.

foto: finalisté nafotili profi propagační snímky ( na fotce vítěz Jirka Korytář)

„Pro registrační castingy jsme se rozhodli, abychom mohli blíže poznat uchazeče a vybrali jsme opravdu různorodou a silnou sestavu pro finále jako v ročníku 2015. Z registračního castingu mohou do finále postoupit tři soutěžící, ale nemusí ani jeden a všichni semifinalisté se budou muset účastnit hlavního castingu s hvězdnou porotou,“ prozradil prezident soutěže Jiří Jarkovský.

 

Pokud chcete získat zajímavé ceny, zažít spoustu netradičních zážitků a získat titul Gay roku, přihlaste se. Loňskému vítězi soutěže Jirkovi Korytáři se například povedlo dostat se do showbusinessu se svou vlastní talk show. Tak co? Zkusíte taky vyhrát? Více informací najdete na stránkách soutěže www.gayroku.cz.

 

Více o soutěži najdete v našem magazínu pod tímto odkazem: http://www.freshgaymag.cz/cz/search/?s=gay+roku

redakce / 03.01.2016
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag