reklama
cz / EN / esp

I takto se dá podporovat sport!

Podívejte se na záběry z charitativního Santa Speedo běhu. Letos se konal již 16. ročník.

reklama

Santa Speedo Run – benefiční běh na podporu sportu v Bostonu. Něco, co začalo v roce 2000 jako legrace s pěti účastníky, se postupně změnilo na velkou akci, na jejímž kontě je již 1,6 milionu dolarů na dobročinné účely. Letošní 16. ročník se odehrál 12. prosince v ulicích Bostonu a jak je ze záběrů patrné, bavili se nejen diváci, ale i samotní běžci, kterých bylo již 700 (což je maximum, co organizátoři chtějí). Podobný běh se koná i v dalších městech, například v Torontu.

 

Smyslem této akce je vybrat peníze na podporu Nadace Play Ball, která pomáhá studentům středních škol se aktivně věnovat sportu a tak získat vztah k týmové práci, vzájemné komunikaci a disciplíně. Každý může přispět buď jednotlivci, nebo týmu.

 

Účastníci musí dodržet dress code, kterým jsou plavky speedo (nesmí to být ale tanga) v barvách Santy. Jako doplněk může běžec mít klobouk, vousy, prostě cokoli, co připomíná slavnou postavu. Podívejte se sami, jak se jim to letos povedlo…

redakce / 15.12.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag