reklama
cz / EN / esp

Seznamte se s novým Mr. Gay World!

Po odstoupení Němce Klause Burkarta se držitelem titulu stal zástupce Hongkongu.

reklama

Soutěž Mr. Gay World má nového držitele titulu. Mladičký Klaus Burkart (21) se svého titulu vzdal, prý z osobních důvodů. Ve svém rezignačním dopise napsal, že si velmi cení příležitosti zastupovat LGBT komunitu. Reakce okolí ho utvrdily v tom, že se svého úkolu zhostil dobře. Nicméně osobní změny v jeho životě ho vedou k tomu, že už dál nemůže plnit funkci ambasadora LGBT komunity, a proto se svého titulu vzdává. Klause jste mohli vidět v létě na Prague Pride.

 

Novým vítězem se stal Mass Luciano (35), který zvítězil v národním kole v regionu Hongkong. Tento 179 cm vysoký módní návrhář, stylista a bloger miluje svého psa, rád tráví čas s přáteli a v práci mu vyhovuje potkávání se s mladými nadějnými návrháři. Podívejte se, co o svém vítězství Mass řekl.

 

 

Mass Luciano se může ze svého titulu těšit dalších 5 měsíců. V dubnu na Maltě bude totiž zvolen nový držitel titulu Mr. Gay World. Bude mezi kandidáty i český vítěz Jirka Korytář?

 

 

 

 

 

redakce, foto Mr. Gay World / 25.11.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
mirek 30.11.2015
Už nám fakt chybí jen soutěž "Muž debil".Jen nevím proč už neprobíhá?Veliká konkurence nebo se k tomuto titulu nechce nikdo hrdě hlásit?Těmito pitomými soutěžemi gayů jen podporujeme nenávist vůči nám.
dean 02.12.2015
Jak se podporuje nenávist nějakou soutěží?
Fanda 29.11.2015
Nebude, s ním Korytář nespal.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag