reklama
cz / EN / esp

Selfie pro pořádné chlapy!

Vyfoť si své koule! Nový trend ve focení tzv. nutscape. Podívejte se na ukázku.

reklama

Máte už dost otravných selfies? Buďte in a vyfoťte se tak trochu jinak. Týká se pouze mužů. Styl, který začal na Novém Zélandu v roce 2007, se začíná rozšiřovat i na jiná místa. Hlavním smyslem tzv. nutscapingu je focení přírodních krás s vašimi koulemi…

 

Postup je jednoduchý.

1)      najděte pozoruhodné přírodní místo

2)      otočte se k němu zády

3)      stáhněte si kalhoty

4)      předkloňte se a vyfoťte ono místo s vašemi visícími koulemi

Poradí vám přímo na stránce Nutscapes.com, kam můžete poslat i své fotografie. Kluci ze Zélandu však mají svá pravidla. Neposílejte jim penisy…ani jejich části…pouze přírodu a vaše koule. Na druhou stranu vám doporučují spolupracovat s jinými nutscapisty. Takže si můžete s přítelem udělat výlet za přírodními krásami, mít u toho stáhnuté kalhoty a potom, co se vyfotíte, si výlet užít i jinak. A fotku pošlete i nám, ty nejlepší uveřejníme. A máme raději oholené kousky… :)

 

 

redakce, foto twitter / 29.10.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
p.s. 01.11.2015
Zrovna se nachazim s pritelem na Novem Zelandu. Tak by se toho dalo vyuzit :-) ikdyz predstava ze si cely internet bude prohlizet moje koule je divna. No nevim. Budu o tom premyslet. Mist na foceni je tady dost :-)
redakce 03.11.2015
a určitě nám fotky pošlete! :)
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag