reklama
cz / EN / esp

Dejte si čokoládu, budete se usmívat!

Zlepšete si náladu ochutnávkou lahodných čokoládových zmrzlin.

reklama

V podzimních měsících nám počasí na náladě moc nepřidá. Zatažená obloha, déšť, léto daleko a vy si připadáte jako byste byli na konci svých sil. Jak bojovat proti podzimním depresím? Máme pro vás tip, jak si náladu zlepšit.

 

Už staří Aztékové věděli, že konzumace kakaových bobů jim zlepšuje náladu. Současné výzkumy toto jejich přesvědčení potvrzují. Pojídáním čokolády své tělo dopujete různými látkami, které vám navozují pocit radosti, štěstí i sexuální touhy. Najdete mezi nimi například anandamid, který navozuje pocity štěstí a uvolnění nebo fenylethylamin, pro který se vžil název droga zamilovaných.

 

Pokud se chcete cítit líp, šťastněji, dejte si čokoládu. A my jsme pro vás našli speciální tip, jak si čokoládové mlsání ještě líp užít. Ve zmrzlinárně Crème de la Crème připravili pro své hosty speciální čokoládový týden. V centru Prahy (Husova 12) tak můžete ochutnat 8 druhů čokoládových zmrzlin!

 

Najdete tu čokoládovou zmrzlinu:

s pomerančem a likérem Grand Marnier

s višněmi a vodkou (asi znáte chuť bonboniéry Mon Cheri)

se zázvorem a mátou

klasickou hořkou

klasickou bílou

 

Kromě klasické hořké tu najdete v nabídce i specialitu hořkou čokolády s mořskou solí a karamelem nebo s chilli. A ta opravdu pálí, naše vlastní zkušenost :) A kdo má rád příchuť stracciatella, může do neděle 18. října ochutnat její obrácenou variantu – hořkou s kousky bílé.

 

O tom, že v Crème de la Crème používají jen kvalitní suroviny, jsme už psali. A naše časté návštěvy této malebné cukrárny svědčí o tom, že nám tu opravdu chutná. A pokud neholdujete čokoládě, zkuste nějakého čokoládového borce, třeba toho jako na naší úvodní fotce, ten vám náladu asi taky zvedne… :)

redakce / 16.10.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag