reklama
cz / EN / esp

Tři důvody, proč nepoužívat komerční kosmetiku

Kůže patří k našim největším orgánům. Starejte se o ni!

reklama

Průměrná žena na sebe denně aplikuje kolem 19 kosmetických přípravků. Nevíme, kolik jich použije průměrný gay, ale kolem desítky jich bude určitě. A protože je naše lidská kůže tím největším orgánem, měli bychom se o ni pečlivě starat.

 

Komerčně prodávaná kosmetika, běžně dostupná v supermarketech a drogériích, může obsahovat rizikové složky jako například ftaláty, hliník nebo parabeny. Souvislost mezi používáním antiperspirantů s hliníkem a rakovinou prsou byla již prokázána. Zároveň se vznikem alergií a narušením hormonální rovnováhy. Dobře zvažte, jestli takový přípravek chcete používat na svém těle, přitom na ceně nezáleží. A to je právě ten druhý důvod.

 

Cena kosmetiky neurčuje její kvalitu. To už jsme vám ukázali v našem článku o tom, jak zůstat mladý. Pokud se však rozhodnete pro přírodní kosmetiku s garancí kvality, počítejte s vyšší cenou.

 

Jak se říká, správný chlap má smrdět… s tím se nedá úplně souhlasit. Na druhou stranu přirozené funkce těla, jakým pocení je, zajišťují správné fungování pokožky i celého imunitního systému.

 

Pokud si chcete vyrobit vlastní deodorant, máme pro vás inspiraci zde.

zdroj:  badatel.net

redakce / 30.09.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag