reklama
cz / EN / esp

Jeďte do Izraele! Tamní obyvatelé jsou prý z 1/3 bisexuální

Průzkum provedený poprvé v historii země přinesl opravdu zajímavé výsledky. Kolik procent Izraelců se ohodnotilo jako 100% homosexuální?

reklama

Studie provedená na internetových stránkách magazínu Mako letos na konci srpna se zaměřila na otázku týkající se sexuality dospělých Izraelců, kteří nejsou ortodoxními Židy. Celkem se průzkumu zúčastnilo 600 osob starších 18 let, kteří měli ohodnotit svoji sexualitu na škále 0 – 6, kdy 0 je 100% hetero a 6 je 100% gay.

foto: na pláži můžete potkat třeba Eliada Cohena, izraelskou gay celebritu

Výsledky jsou zajímavé a možná vám pomohou v rozhodování, kam příští rok jet na dovolenou:

 

67% dotázaných se označilo jako 100% hetero

3% dotázaných se označilo jako 100% gay

30% dotázaných se pohybuje na škále 1-5

 

Podobný průzkum před třemi lety ve Spojených státech ukázal, že 6,4 % mladých Američanů ve věku 18 – 29 let sebe označuje jako gay nebo lesba. Více zde.

 

Izrael je známý svou gay friendly politikou. Gay pride v Tel-Avivu je top událostí gay sezony na celém Blízkém východě. Pro svoji ideální polohu u Středozemního moře je hodně navštěvovaný i Evropany.I když se při letošní pride v Jeruzalémě odehrál smrtelný incident, při kterém pomatený ortodoxní Žid zranil šest osob a jedna z nich zemřela, stále se jedná o ojedinělý akt. Více zde.

redakce / 14.09.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag