reklama
cz / EN / esp

Dotkli byste se HIV pozitivního?

Podívejte se na reakce lidí, kteří měli možnost se dotknout HIV pozitivního.

reklama

Jak byste reagovali na výzvu člověka, který má před sebou tabuli říkající, že je HIV pozitivní, ale že chce, abyste se ho dotkli? I takto lze upozornit na problematiku HIV. A chce to mít opravdu „koule“. Odvahu se takto veřejně přiznat ke své nemoci měl Fin Janne Antin v rámci helsinského pride týdne. Postavil se na frekventovanou část parku, zavřel oči a čekal.

 

Reakce většiny lidí je zpočátku nevšímavá, někteří ani nezaregistrují, o co se jedná, jedna starší žena raději odvrací hlavu… Ale potom se začnou dít věci, které vám vženou slzy do očí. Mladá maminka, kamarádky, malý kluk…obejmou, pohladí, poplácají po ramenou. A slzy v očích má i samotný Janne. A co vy? Dotkli byste se HIV pozitivního?

 

HIV jako stigma tímto způsobem můžeme vymýtit. Jednodušší ale je, se vůbec HIV pozitivním nestat. Jen za červen eviduje Státní zdravotní ústav 25 nových případů HIV pozitivních mužů. Z toho je 19 homosexuálů/bisexuálů...

redakce / 24.07.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag