reklama
cz / EN / esp

Jak naštvat homofoby? Ozdobte si dům duhou!

Americký Baltimor má další unikát. Sousedům vadila „gay“ výzdoba. Jak se s nimi majitelka vypořádala?

reklama

Výzdoba dvorku duhovými sklenicemi se na předměstí v americkém Baltimore postarala o vzrušenou diskuzi. Majitelka domu dostala anonym, ve kterém se píše: „ Váš dvorek vypadá čím dál tím víc gay! Já a ostatní sousedé Váš žádáme, abyste ho upravila. Toto je křesťanské místo a žijí tu děti. Pokud v tom budete pokračovat, zavolám na Vás policii. Vaše uměni musí mít respekt před BOHEM“.

foto: anonym podepsaný znepokojeným vlastníkem domu

Vdova se čtyřmi dospělými dětmi reagovala velice klidně. „Jako matka nehodlám podobnou nenávist podporovat nebo v ní pokračovat. Místo toho budu bojovat smíchem, láskou a krásou, kterými obalím svůj domov, dvůr a rodinu“.

foto: dům v Baltimoru, již brzy s duchovou střechou?

A Julií Baker se to opravdu podaří. Díky tzv. crowdfundingu vybrala přes 30.000 dolarů, které využije na vyzdobení svého dvoru a domu. Jak sama říká, vždy chtěla mít duhovou střechu, která by byla vidět až z vesmíru. Částka, kterou získala, jí vyrazila dech. „Jsem v šoku a neskutečně vděčná za tuto podporu.

redakce / 24.06.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag