reklama
cz / EN / esp

Wrestling má prvního vyoutovaného sportovce

Mike Pucillo už netají svoji orientaci. Sexy chlap, kterého chceš doma!

reklama

Kdo z nás by neměl rád wrestling/zápas. Namakaní chlapi, kteří na sobě mají upnuté dresy, jsou celí zpocení a válejí se jeden po druhém. Radost pohledět. A teď se jeden z těchto sportovců svěřil s tím, že se mu tento sport líbí asi víc než jiným jeho kolegům.

 

Mike Pucillo (14. července 1979) už déle nevydržel čekat. Poslal svému týmovému kolegovi smsku s prozaickým textem: „Jsem gay.“ Podle serveru TOM se k tomu kroku odhodlal po několika měsících.

 

„Tím, že jsem se mu svěřil, se mi neuvěřitelně ulevilo. Nečekal jsem, že se budu cítit tak dobře jen kvůli tomu, že jsem mu to řekl“, řekl Mike Pucillo. Ten se tak stal vůbec prvním sportovcem s přiznanou homosexuální orientací v tomto sportovním odvětví v národní divizi USA. Svým nejbližším se svěřil před rokem.

 

Mike Pucillo je fakt kus chlapa! Při výšce 193 cm váží 139 kilo. Působí v Clevelandu ve státě Ohio a je ve své kategorii velmi úspěšný. Třikrát vyhrál tzv. celoamerickou soutěž (All-American) a je i šampionem státu Ohio.

redakce, foto facebook.com / 30.03.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Ian 31.03.2015
Tak už zbývá jen Jarda Jágr.
sandro 31.03.2015
:o)) Jarda má maminku, ten chlapa nepotřebuje...
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag