reklama
cz / EN / esp

Líbí se vám zrzci? Podívejte se na ty nejhezčí

Fotograf Thomas Knights vybral na svou výstavu stovku nejvíc sexy zrzků.

reklama

Do Berlína se chystá výstava „RED HOT 100“, kterou by si příznivci zrzavých chlapů neměli nechat ujít. A nejen ti, uvidíte spoustu sexy frajerů. Autorem více než stovky fotografií je Thomas Knights, který je vytvořil jako výraz podpory těm, kteří se narodili s touto neobvyklou barvou vlasů. Sám si totiž jako dítě kvůli tomu zažil na základní škole šikanu. Podle autora je tento typ šikany v Británii hodně rozšířený. A zrzavý gay může zažít diskriminaci dvojnásobnou.

 

Za vznikem tohoto projektu stojí snaha vytvořit něco, na co mohou být zrzci pyšní; přeměnit prostě zrzavou barvu v cool značku. A to se Thomasi Knightsovi celkem rychle podařilo. Kniha RED HOT 100 byla vydána v září loňského roku a už se dočkala třetího dotisku. Díky tomu může autor finančně podporovat svoji aktivitu proti šikaně.

 

Výstava se do Berlína chystá po úspěšných zastávkách v Londýně, New Yorku a Sydney. V prostorách nákupního centra „Bikini“ bude více než 400 m2 vyčleněno pro stovku fotografií, na kterých uvidíte modely, herce nebo zlaté medailisty. Více informací o výstavě si můžete přečíst na tomto odkazu zde.

 

Vernisáž fotografií se koná o velikonočním víkendu v sobotu 4. dubna od 16:00 do 20:00. Výstava potrvá do 3. května, v nákupním centru je zpřístupněna každý den do 20:00, o víkendu do 18:00.

 

Autor projektu

 

Thomas Knights (1983) začal svoji kariéru jako hudební producent a umělec, záhy zjistil, že mu to jde i s čočkami fotoaparátu. V jeho práci ho inspirovali například Helmut Newton nebo David LaChapelle.

Jeho práce uveřejnily magazíny Marie Claire, Vogue Italia nebo InStyle. Více o autorovi a o projektu Red Hot100 najdete zde.

foto: autor Thomas Knights

redakce, foto Thomas Knights / 22.03.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag