reklama
cz / EN / esp

Ronaldo představil novou kolekci spodního prádla

Slavný fotbalista si tak nadělil dárek ke svým narozeninám.

fotogalerie
reklama

Ronaldo slaví. Stále na špici ve fotbalovém světě, jeho módní značka CR7 slaví úspěchy a navíc mu bylo třicet! Značku CR7 představil rodák z Madeiry v roce 2013, pro spolupráci si vybral dánskou firmu JBS.

 

„Pro spolupráci si vybírám takové společnosti, které se zaměřují na módu a kvalitu, a jsou schopné dodat mým fanouškům perfektní produkty. Ve společnosti JBS jsem našel partnera, který navrhuje a vyrábí produkty nejvyšší kvality, zároveň má tradici v kvalitním designu“, říká Cristiano Ronaldo.

foto: Ronaldo představil novou kolekci spodního prádla

Nyní Ronaldo představil kolekci pro jaro/léto 2015. A je na co koukat. Samozřejmě v roli modela sám fotbalista, který slipy a boxerky částečně navrhuje. Hlavní slovo má newyorský návrhář Richard Chai. Výsledkem jejich práce jsou zářivé barvy, široké lemy. Koupit se je můžete i v českých obchodech, například v Hervis sportu. Jak se nová kolekce spodního prádla fotila, uvidíte v tomto videu.

 

Ronaldo nezůstal jen u spodního prádla. Jeho kolekce košil spatřila světlo světa na podzim 2014. Hlavním znakem této kolekce je mužný vzhled se zaměřením na design, která je přesto cenově dostupná. Ceny začínají na 65 eurech.

foto: kolekce CR7 shirts

redakce, foto www.cr7underwear.com / 07.02.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag