reklama
cz / EN / esp

Tipy, které vám prodlouží mládí

Dodržujte tyto rady a vaše tělo se vám odvděčí.

reklama

V dnešním díle vám přiblížíme několik pravidel, které vás nebudou stát ani moc peněz ani moc námahy, ale efekt mají vysoký. Dodržujte je alespoň pár týdnů, výsledky se dostaví. Vy i váš partner to oceníte.

 

Dejte si skleničku

Sklenka červeného vína udělá dobře vašim chuťovým pohárkům, ale může taky prospět vašemu srdci. Několik studií potvrdilo blahodárný vliv tříslovin obsažených v červeném víně. Pití suchého vína může snížit i riziko vzniku cukrovky. Mějte na mysli, že sklenička jsou 2 deci, nikoli dvě lahve!

foto: fantazii při pití vína se meze nekladou

Předkloňte se!

A tím nemyslíme v posteli. Ale během jógy na žíněnce. Cvičením jógy získá vaše tělo na pružnosti, posílíte střed těla a dolů půjdou i přebytečná kila. Navíc se pocením zbavíte toxinů v těle a to se projeví i na vaší kůži. Díky józe si osvojíte správné držení těla, takže budete vypadat hned štíhlejší. Nácviky některých poloh se vám budou nakonec hodit i v té posteli... :)

foto: cvičením jogy protáhnete a zpevníte tělo

Jezte střídmě

Znáte to. Už odmalička vás doma nutili dojídat, i když už jste nechtěli. Tak nějak to v nás zůstalo, a proto se cpeme. Tím si ale zbytečně opotřebováváme tělo. Zkuste jíst méně a častěji. Nebudete muset vydat tolik energie na zpracování jídla a tu můžete využít na daleko zajímavější činnosti. Omezení se netýká jen porcí, ale i obsahu. Méně masa, více zeleniny.

foto: přidejte do jídelníčku více kvalitních potravin

Sexujte

Pravidelný pohyb obecně znamená zdravější tělo. A v posteli to platí dvojnásobně. Sex je skvělý způsob, jak se udržovat fit. Zapojíte celé tělo, spálíte kalorie a ještě si to užijete. Muži zažívají svůj sexuální vrchol kolem 20 roku věku, kdy mají sex denně. Když je vám mezi 30 a 40 lety, průměrně sexujete 2-3 týdně.


foto: pravidelný sex vám dá pár let navíc

redakce / 01.02.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
kukulka 04.02.2015
Tak s ti sexem souhlasim uz je to davno a jsem spokojenej... jen je to ztrata casu... jsou i prijemejsi cinosti...
Ep 02.02.2015
Tak to umřu brzo... Rád se napiju, rád se nažeru, sport je pro mě sprosté slovo a sex jsem neměl 30 let (nikdy)...
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag