reklama
cz / EN / esp

Podívejte se, proč byla zakázána tato reklama

Značka „Nasty Pig“ vypustila na americkou kabelovku speciální vánoční reklamu. Dlouho ji nevysílali.

reklama

Typickou vánoční atmosféru v této reklamě nenajdete, každopádně ji dokoukáte až do konce. Sice byla po krátké době nasazení v kabelové televizi v New Yorku zakázaná, ale jejímu vzniku určitě předcházela spousta práce a tak by byla škoda, aby úplně zapadla.

 

Značka „Nasty Pig“, která vznikla v roce 1994 v New Yorku, zde představuje svoje výrobky pro chlapy jako vhodné vánoční dárky. Taky toto krátké video pojmenovali Give/Receive. Dvojsmysl asi není nutné vysvětlovat.

 

 

Majitel společnosti David Lauterstein prohlásil, že tato reklama byla vytvořena tak, aby reprezentovala značku a své zákazníky. „Tuto reklamu jsme nedělali s úmyslem, aby byla zakázaná a aby se o nás psalo.“  Televizní stanici dali tvůrci hodně prostoru na to, aby spot upravila.

 

Zástupci společnosti Time Warner se nakonec omluvili za vzniklé potíže, protože nejdřív reklamu schválili k odvysílání, ale svoje rozhodnutí vzali zpět. Řekli, že s firmou budou pracovat na nápravě.

 

Tak co? Pobouřila vás tato reklama? Nebo byste takovou chtěli vidět. Pište do diskuze.

redakce, zdroj www.gawker.com / 13.12.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Musicman 18.12.2014
Tato reklama na mě působí velmi prázdně. Neuráží mě, ale rozhodně nemůžu říci, že bych se těšil na den, kdy ji uvidím v televizi. Přitom ti chlapi patří k mým oblíbeným typům. Tedy většina z nich... :-)
Radek 18.12.2014
Mám za to,že každý dvojsmysl,myšlený s úsměvem na tváři,má své kouzlo i třeba jistý rajc,tak jako to bylo v této skvělé nekonzervativní reklamě. Zakázat tuto reklamu a ještě k tomu v Americe ???! To už se můžeme rovnou vrátit o třeba padesát let zpět a vpustit na obrazovku zpět hlasatelky sedící u stolku s karafiátama ve váze !
A dovolím si podotknout,že jak tu tak čtu komentáře,vůbec není pravdou,že by to byla reklama,která dělá ostudu gayům ! Leda,že by se to nezamlouvalo nějakýmu hodně zženštělímu týpkoj -(dámě) takže,kdo že to dělá gayům ostudu ???
jura 18.12.2014
Zakaz je blbost. Ale meli by se vsichni oholit, ta moda polozarostlych tvari je ohavna...
Intuitive 17.12.2014
Nepobouřila ale ani nezaujala. Laciné, prázdné, primitivní, bez nápadu. Nevidím tam ani náznak jakékoli invence. Pár skalních příznivců, kteří mají rádi porno od Cazzo to možná nadchne, ale jinak to jen podpoří stereotypy o gay životním stylu.
Petr 17.12.2014
Nelíbí se mi. Nezakazoval bych ji, ale na místě autora nebo provozovatele TV bych ji vysílal nejdřív po 22. hodině. A souhlasím s tím, že gayům dělá spíš ostudu.
Ales 17.12.2014
to je dobre. Podobne reklamy delaji gayum jen ostudu, protoze to vYzniva, ze gayove mysli jen na sex, na svaly, na ptaky... Jak pak chceme, aby nas druzi respektovali?? Pr se musi gayove porad vsude svlikat?!
pepi 17.12.2014
me ta reklama prijde fakt docela blba, objektivne hodnoceno
michal 16.12.2014
idioti zakazovat něco co je přirozený nesnáším puritány
michal 16.12.2014
Všechny podobné zákazy, ústupky jsou jenom nástupiště a lakmusový papír pro zákazy další a vůbec není podstatné týká li se to nějaké komunity či něčeho podobného. Pokud se mě něco nelíbí, neznamená to že do toho musim strkat rypák, je mnoho jiných způsobů, jak se tomu vyhnout. Ono je daleko víc jiných věcí, které třeba ohrožují lidskou existenci ale tam se do toho nikdo nepouští.
Petr 16.12.2014
Meli by konecne zakazat Madonnu!
Danniel 16.12.2014
.. hm.. nevím proč byla zakázaná.. nevidím na ni nic jiného,než co běžně člověk vidí na spousty jiných kabelovkách. Souhlasím s dominikem.. kdyby se jednalo o lesbickou,věřím,že by byla pouštěna ve dne v noci.. Nevidím v tom nic nevkusného..ani humusního.. a myslím,že v naší televizi člověk vídá denně mnohem - jak říkáte - humusnější věci,než je tato reklama. Vše je pouze o nás o lidech. A předsudky proti gayům byly jsou a bohužel vždy budou.
daneček 16.12.2014
už jen kvůli nevkusu bych ji zakázal... !
Danek 16.12.2014
je to humus
Miro 16.12.2014
Do bežného vysílaceho času taková reklama asi nepatrí a je v celku jedno jestli je to hetero nebo gay reklama
matýsek 16.12.2014
To jsou názory zapšklých a nepřejících lidí, plné závisti, je to hnus ....
dominik 16.12.2014
tak ji mohli jako reklamni spot zaradit po 22 hodine vecerni, misto toho, aby ji zrusili uplne, ne? V tom to tedy nebude Miro. Jsou v tom predsudky a uplne vidim, jak plno puritanskych americanu zacalo psat tuny dopisu do televize, kde si stezovali ....
dominik 16.12.2014
pokud by se jednalo o lesbickou tematiku, tak by to nebyl problem vysílat, ale teploušové nejsou vítáni ... takže mě zákaz reklamy nepřekvapuje ... pořád stejná společnost
Dany 16.12.2014
Stále stejné předsudky, lidé - jsme hříčkou přírody, někdo je takovej a druhej makovej, ale pozná se to podle IQ. Mít takového syna někdo doma, to nevím jak byste se k němu zachovali, co se vám nelíbí chlapi spolu...
dominik 16.12.2014
ty si muj komentar nepochopil nebo si nepochopil jak muj komentar byl myslen! ja sem gay a proto dost vnimam, ze spolecnost lesbicky prijima, zatimco gaye odsuzuje. co meles o nejakem IQ si nech radeji pro nekoho jineho ....
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag