reklama
cz / EN / esp

Limitovaná edice kola Pininfarina Fuoriserie

Přírodní kůže, ořechové dřevo a design studia Pininfarina. O toto kolo v hodnotě malého auta nikoho opřít nenecháte!

fotogalerie
reklama

Designové studio Pininfarina, které založil otec známého automobilového designéra Sergio Pininfariny, Vám nemusíme dlouze představovat. Zkušenosti a um, který předal otec Battista „Pinin“ Farrina svému synovi Sergiovi vídáme do dnes.

 

Ať už jsou to dřívější modely vozů Lancia, Jaguar, Volvo nebo aktuální modely vozů Ferrari, oděvní a bytové doplňky, nebo koncepty elektrických automobilů označených převážně Pininfarina B0 (vyslovováno „B Zero“).

 

Pokud tedy hledáte nadčasový design, promyšlené zpracování a využití luxusních materiálů, je studio Pininfarina tím pravým místem pro Vaši zakázku. A právě tyto specifikace chtěla využít společnost 43 Milano, která se specializuje na výrobu a stavbu luxusních a zároveň jedinečných kol. Díky postupné modernizaci a značně stoupající oblíbenosti segmentu elektrických kol, je i nové kolo s názvem Pininfarina Fuoriserie vybaveno elektromotorem.

 

Aby nedošlo k narušení estetických křivek a linie, je motor integrován do zadního kola a tváří se jen jako větší náboj a unášeč řetězu. Design celého kola je silně inspirován 30. a 40. léty minulého století. Chromovaný ocelový rám je v horní části potažen ořechovým dřevem a stejně jako přírodní kůže na řídítkách a sedle, odkazuje na interiér limitované edice vozu Lancia Astura Bocca roku 1936.

 


Brzdy od společnosti Campagnolo
, ráfky vyrobené pouze pro tento model od H Plus Son a drobný elektromotor který dodala italská společnost ZEHUS ve verzi Bike+. To vše jsou položky, které zajistí nejen skvělou funkcionalitu, ale také vysokou míru exkluzivity ať už přijedete kamkoliv.

 

Další nespornou výhodou je možnost připojení mobilního telefonu na dynamo k nabíjení a pomocí protokolu bluetooth k řídící jednotce elektromotoru ZEHUS. Můžete tak na svém telefonu sledovat a nastavovat nejen rychlost pohybu, ale také ujetou vzdálenost a předpokládaný dojezd.


Limitovaná edice
Pininfarina Fuoriserie vznikne v pouhých 30 kusech. Cenové rozpětí kola je od 6000 € (cca 165 000 Kč) za základní model až po 9000 € (cca 250 000 Kč) za motorizovanou verzi.

 

Další informace o novinkách na poli luxusních produktů, supersportovních automobilů nebo nadstandardních služeb naleznete v magazínu Luxurio.cz.

Více obrázků najdete v naší fotogalerii pod úvodní fotkou.

redakce / 16.11.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Pepe 16.11.2014
A jak tenhle clanek souvisi s gay tematikou???
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag