reklama
cz / EN / esp

Svatba v záři světel! Las Vegas láká gay páry k uzavření sňatku

Americké město hazardu se propaguje jako gay destinace pro vaši svatbu.

reklama

V Nevadě byly na začátku října uzákoněny sňatky osob stejného pohlaví. Las Vegas, nejen město hazardu, ale i město svateb, neváhalo a spustilo reklamní kampaň. První inzeráty se objevily v deníku USA Today a znázorňují svatební dort s figurkami dvou ženichů.

foto:  z reklamní kampaně v USA Today

Zástupce lasvegaského úřadu (Las Vegas Convention and Visitors Authority), který se stará o turismus, řekl, že se jedná o historický den pro Las Vegas a stát Nevada. „Jako hlavní město svateb a jako jedna z top destinací pro gaye, lesby, transsexuály a bisexuály, vítá Las Vegas LGBT páry, které zde chtějí zlegalizovat svůj vztah.“

FRESH TIP: TOP ten destinace pro vaši svatbu

Las Vegas nabízí 300 slunečních dní v roce, spoustu zábavy pro svatebčany a luxusní hotely s mezinárodními stars, které zde pravidelně vystupují (například Britney Spears, Céline Dion nebo Cher) nebo se známými show jako Cirque du Soleil. I proto se zde každý rok uzavře kolem 100.000 sňatků.

foto: Las Vegas je oblíbeným cílem LGBT turistů, reklamní kampaně tomu odpovídají

redakce ve spolupráci s www.lvcva.com / 19.10.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag