reklama
cz / EN / esp

Připomeňme si unikátní „výměnu manželek“ s gay párem

Před rokem odvysílala TV Nova díl ze série „Výměna manželek“. Kdo jste jej neviděli, máte možnost. Celý díl v článku.

reklama

Před rokem se v sérii "Výměna manželek", který vysílá TV Nova, objevil netradiční pár. Místo manželky do druhé rodiny přišel manžel. Díl vyvolal bouřlivou diskuzi, vesměs pozitivně hodnocený byl právě vyměněný manžel. Petr (24) se musel starat o tři děti v domácnosti, ve které je hlavou rodiny voják Jiří (35). Ke druhému Petrovi (36) z gay páru přišla Tereza (33).

Tento díl byl nominován na cenu beProud v kategorii Počin roku. Sice nevyhrál, ale svoji nominaci si zaslouží, zejména jeho gay aktéři.

(poznámka redakce: pro přehrání celého dílu je nutná placená registrace na Streamuj.tv)

 

redakce, foto TV Nova / 06.10.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
pepi 07.10.2014
To je pecka! A co ti nasi po....ni politici?! Podle me nechteji, aby se mohli gayove brat a mit deti proto, protoze by jim vyvstala tezka konkurence! Petr mel pravdu, ta baba je lina spina, ktera si vubec deti nezaslouzi. Na tu postizenou holcicku doslova kasle,kdyby se ji venovala jako Petr, tak by ji i lip celkove prospivala. Po tomhle poradu se divim, ze na tu zenskou nevlitla socialka.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag