reklama
cz / EN / esp

Seznamte se s Bodytecem!

Plavkovou sezonu ještě stihnete

reklama

Studio Bodytec najdete v pražském Karlíně. O fungování přístroje Bodytec jsme vás informovali v tomto článku: http://www.freshgaymag.cz/cz/health/read/585/cvicite-zkuste-novinku-ve-svete-fitness/

 

Rozhodnutí se svým tělem něco udělat už máte za sebou. Teď se s námi podívejte na to, co vás ve studiu Bodytec čeká krok za krokem.

 

Podívejte se na stránky Bodytecu. Tam najdete kontaktní údaje, na kterých si objednáte svůj první trénink. Pamatujte, že první cvičení bude trvat trochu déle, počítejte asi se 40 minutami. Stydět se nemusíte, cvičíte sami. Jen vy a trenér.

 foto: studio Bodytec Karlín

Po příchodu do karlínské pobočky vyplníte s asistentkou krátký dotazník, ve kterém se seznámíte s kontraindikacemi, při kterých není doporučeno stimulaci svalů elektrickými impulsy absolvovat.

 

A teď na řadu přichází trenér, se kterým se pobavíte o svém vztahu ke sportu, o vaší motivaci, kondici a očekáváních. Stanovíte si cíle, kterých chcete dosáhnout.

 

Po tomto úvodu už dostanete speciální funkční prádlo a cvičební oděv s plošnými elektrodami. Nemusíte si tedy nic brát sebou, vše dostanete v karlínském studiu. A můžete začít tvarovat své tělo.

foto: cvičíte vy a trenér nebo maximálně ve dvou

Každé cvičení doprovází trenér, který na základě stanovených cílů vytváří speciální sestavy pro jednotlivé svalové partie. Intenzitu impulzů vám nastaví trenér sám, později si budete moci intenzitu určovat sami.

 

Instruktor začne předvádět jednoduché cviky, které budete opakovat a zároveň bude dohlížet na jejich správné provádění a korigovat držení vašeho těla.

foto: intenzitu impulsů si upravujete sami

Po ukončení cvičebního programu vám instruktor aktivuje program relax, během něhož na vaše svaly působí velmi krátké impulsy vyšší frekvence, které pomohou zrelaxovat vaše svaly a vyplavit z nich kyselinu mléčnou.

 

A máte to za sebou! Vše pod odborným dohledem, v příjemném prostředí bez nutnosti tahání těžkých tašek. V Bodytecu dostanete všechno včetně nápojů a hygienických potřeb.

foto: cvičení all in one, s sebou nepotřebujete nic, jen dobrý zdravotní stav

Po prvním tréninku se už můžete efektivně věnovat dalšímu cvičení. Následující tréninky netrvají déle než 20 minut a to se hodí. Zacvičte si ráno před prací nebo v obědové pauze. Ale na pravidelné stravování nesmíte taky zapomenout.

 

Objednat se můžete na tomto telefonním čísle 284 685 209. Za tým Bodytecu Radek Kropáč.

redakce / 02.07.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Kropáč 03.07.2014
Pozor na omyl...ten na fotkach se jmenuje Michal Gajdosech :-))
Pavka 02.07.2014
Já chci Kropáče, ne bodytech!!!!
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag