reklama
cz / EN / esp

Barcode přináší z Berlína módu pro sport a fetiš

Slevový kód na nákup značky Barcode Berlin uvnitř článku

fotogalerie
reklama

Značka Barcode Berlin, navržená v hlavním městě Německa a vyrobená v Portugalsku, se začíná prosazovat na mezinárodním trhu.  Uspokojí především ty, kteří mají sportovní oblečení jako fetiš. Barcode Berlin nabízí sexy styl a komfort, ale taky funkčnost. Vybrat si můžete z jocksů, šortek, spodního prádla, triček nebo fotbalistických ponožek.

 foto: pro příznivce jocksů i fotbalistických ponožek

 

FRESH TIP: nakupte se slevou 15%! Na stránce www.barcodeberlin.com vložte kód 10777PT a ušetřete. Kód je platný do 4. června 2014

 

Značku „Barcode Berlin“ založili v roce 2009 Frank Michehl a Stoyan Nikolov. Oba zakladatelé dbají na kvalitu a stále osobně dohlíží na výrobu. To byl také důvod, proč se oblečení nešije v Asii, ale v Evropě.


foto: jeden ze zakladatelů, Stoyan Nikolov

Na otázku, jak takového mezinárodního úspěchu dosáhli, odpovídá Stoyan: „Miluju svoji práci, a proto rád vymýšlím nové a nové věci. Většina lidí chce stále něco nového, to ovlivnilo i náš slogan: „Out with the old, in with the new“. Existují však i klienti, kteří si objednávají stále stejné šortky, ale mají je ve všech možných barvách! Takoví zákazníci jsou našimi největšími fanoušky“.

foto: Barcode Berlin

A co vy? Stanete se taky fanoušky? Vyzkoušejte slevový kód 10777PT na stránce www.barcodeberlin.com  a ušetřete 15 %. Sleva platí do 4. června. Při objednání nad 100 euro máte dopravu zdarma.redakce / 07.05.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Batch 28.07.2014
gay wrestling je supr konečně máme po 15 letech i české stránky na gay wrestling.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag