reklama
cz / EN / esp

Prague Rainbow Spring 2014

Největší sportovní událost roku začne 1. května. Kolik sportovců přijede a kde je můžete potkat?

reklama

První květnový víkend je již 15. let v LGBT komunitě v Praze vyhrazen pro sportovní turnaj roku – Prague Rainbow Spring. Od roku 1999 se do Prahy sjíždějí desítky, potom i stovky sportovců z celé Evropy. Mezinárodní turnaj nabízí celkem 11 sportovních odvětví – badminton, bowling, golf, beach rugby, orientační běh, squash, plavání, stolní tenis, tenis a volejbal. Letos se očekává účast kolem 500 sportovců a sportovkyň.

foto: 11 sportů a 500 sportovců!

Program začíná 1. května warm up party v klubu Friends. Ale to již někteří sportovci budou mít na krku medaile z první disciplíny – orientačního běhu. V pátek 2. května se odehrají další zápasy, tentokrát ve squashi. V hotelu Fusion v centru Prahy proběhne oficiální registrace sportovců, ze které můžete plynule pokračovat na Lollypop s podtitulem „Playballs“. V sobotu se koná hlavní hrací den, můžete přijít fandit českým týmům například do Dejvic do sportovní haly Juliska, kde se sejde 32 volejbalových týmů. To je kolem 300 sportovců!

foto: sportovní hala na Julisce přivítá kolem 300 sportovců

Hlavní party turnaje se odehraje v netradičních prostorech Nákladového nádraží Žižkov. Vstupenky si můžete koupit v Q-Café za 100 Kč nebo na místě za 150 Kč. Po rozdání medailí se všichni spolu sejdou na nedělním brunchi a těm, kterým ještě zbylo dost sil, nabízí organizátoři after party v Q-Café.

foto: z Prague Rainbow Spring 2013

O úspěších našich sportovců vás budeme informovat. A naše barvy mají na co navazovat. Například v loňském roce skončil volejbalový tým Alcedo Violet v konkurenci 16 týmů na skvělém 2. místě ve skupině C a tým Alcedo Wasabi rovněž na 2. místě ve skupině A.

FRESH TIP: fotoreport z volejbalového turnaje na Prague rainbow Spring 2013


foto: hlavní party se koná na Žižkově

redakce / 28.04.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag