reklama
cz / EN / esp

Připravujeme pro vás nový seriál "Na vlastní kůži"

Rozhodli jsme se za vás vyzkoušet některé pražské gay podniky

reklama

V Praze evidujeme několik desítek podniků pro gaye. V našem průvodci najdete bary, kluby, sauny, ale i gay friendly restaurace, hotely. Chceme se jim trochu podívat „na zoubek“. Chceme posuzovat kvalitu drinků a jídel, úroveň obsluhy, čistotu prostředí, ale i ochotu personálu a jeho solidnost. Zajímají nás i webové stránky, jejich aktuálnost a přehlednost.

 

Sami za vás navštívíme místa, kam byste se chtěli jednou podívat, ale třeba se stydíte nebo vás ani nenapadlo, že taková místa v Praze jsou. V každé kategorii (čistota, personál, kvalita, atd.) budeme rozdávat tzv. Fresh body, maximální počet bude 5.

 

Chceme do našeho projektu „Na vlastní kůži“ zapojit i vás. Pošlete nám svoji zkušenost s pražskými podniky na naši emailovou adresu info@freshgaymag.cz. Zajímavé příspěvky uveřejníme. Budeme rádi i za vaše tipy na místa, která bychom měli navštívit.

 

Naše první kroky povedou do známé sauny v centru města. Bude to opravdu křest ohněm…

redakce / 15.11.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag