reklama
cz / EN / esp

Abercrombie & Fitch jen pro bezdomovce?

Souhlasíte s výroky šéfa A&F, že jeho oblečení je jen pro cool lidi? Ne? Darujte své A&F bezdomovcům!

reklama

Šéf značky Abercrombie & Fitch Mike Jeffries se v roce 2006 „proslavil“ svým výrokem, že jeho oblečení je pro děti, které jsou „cool“. V jeho obchodech nenajdete ani oblečení větších velikostí pro XL postavy. Reklamní spoty od A & F milujeme, sdílíme, pouštíme pořád dokola… Ale jakékoli rozdělování do tříd, kastování nebo selekce je nám proti srsti. Jsme přece úplně normální jako ostatní a pár kilo navíc nebo jiná orientace z nás přece nedělá outsidera!
 

 foto: CEO Mike Jeffries a jeho nepovedené plastické operace
 

Reakce se firma Abercrombie & Fitch dočkala i od celebrit. Herečka Kirsty Alley, která během svého života hubla a nabírala kila neustále, i pod dohledem kamer v rámci taneční soutěže, zakázala svým dvěma dětem v A & F nakupovat. Stejně tak Miley Cyrus slíbila, že spálí celou svoji kolekci od A & F.

 

Se zajímavým způsobem, jak protestovat, přišel Greg Karber. Ze značky Abercrombie & Fitch, která by podle jejího šéfa měla být jen pro hezké a štíhlé lidi, si utahuje. Rozdává po ulicích oblečení A & F bezdomovcům, kteří tak nenásilně dělají značce reklamu…. :)
 

 

V dnešní době by si šéfové měli pořádně rozmyslet, co řeknou, aby někoho nenaštvali. Akcie značky A & F klesají sedmé čtvrtletí za sebou. Možná i proto bude jarní kolekce obsahovat více barev, více střihů a taky více velikostí! :)

 

FRESH TIP: Italský výrobce těstovin Barilla proti gayům v reklamě

 

Své o tom moc dobře ví i šéf značky Barilla, který nechtěl ve svých reklamách gaye. Po bojkotu ze strany nejen homosexuálů své rozhodnutí trochu poupravil. Více zde.

redakce / 10.11.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
robocop 14.11.2013
a f obleceni pro buzeranty bez vkusu
Pat 14.11.2013
Toho ty kecy vysli draho.
Skoda ze nas pan prezident neni odpovedny za to co rika :-) (natoz za to co dela) ... :-)
Lukáš 13.11.2013
Naprosto skvělý a úžasný ;)
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag