reklama
cz / EN / esp

Představujeme vám spodní prádlo ACTIVEWEAR 2013

ACTIVEWEAR je sportovní kolekce pánského prádla Joe Snyder se smyslem pro styl, která spojuje přednosti sportovního oblečení s designem

reklama

Ať už jste člověk, který míří do posilovny nebo jste v neustálém pohybu, je sportovní kolekce ACTIVEWEAR značky Joe Snyder navržena právě pro Vás, aktivní muže v pravém slova smyslu. Proč?

 

Spodní prádlo ACTIVEWEAR je vyrobené z velmi elastického materiálu (kombinace 80% polyamidu a 20% elastanu), který se používá při výrobě sportovních oděvů. Tkanina dodává spodnímu prádlu kromě pružnosti, také výbornou prodyšnost a barevnou stálost. Nabízí velmi snadnou údržbu a na rozdíl od klasického bavlněného materiálu se nemusíme bát o krátkou životnost prádla. Zachování tvaru a celková odolnost prádla vůči mechanickému opotřebování je u kolekce ACTIVEWEAR standardem.

foto: jocksy Joe Snyder z kolekce ACTIVEWEAR

Pohodlí a styl se nevylučují

Pokud chceme odvádět dobrý výkon, musíme se také v oblečení komfortně cítit. Dvounásobně se to vztahuje na spodní prádlo. Nejde jenom o výběr vhodné velikosti. Prádlo nás svým střihem a materiálem nesmí omezovat a v průběhu dne bychom ho neměli vůbec vnímat. Pružnost, prodyšnost, lehkost materiálu a dostatečná podpora v přední části, jsou vlastnosti, které oceníme nejenom při sportovních aktivitách, ale také běžně v práci, v kanceláři či autě.

Spodní prádlo ACTIVEWEAR navíc spojuje přednosti sportovního oblečení s designem. Originální vzhled spodního prádla ACTIVEWEAR podtrhuje kontrastní kombinace barev, výrazná široká guma kolem pasu s kovovým efektem nebo důraz na střihové detaily, co ocení každý muž se smyslem pro styl a design. Pohodlí a „good look“ se dnes již nevylučují.

Současná nabídka výrobců pánského spodního prádla je skutečně široká a již dávno není omezena jenom na trenýrky, boxerky nebo slipy. Kolekce ACTIVEWEAR nejenže nabízí výhody sportovního prádla, ale také stylové provedení a bohatou škálu modelů: boxerky, slipy, cheeksy (tzv. boxerkoslipy neboli boxerky s krátkou nohavičkou), pánská tanga i jocksy. Výběr je už jenom na Vás!

foto: slipy Joe Snyder z kolekce ACTIVEWEAR

Joe Snyder, nabídnou pánům něco víc

Joe Snyder je etablovaný výrobce pánského spodního prádla a plavek, který započal svou historii díky designérům pánského oblečení v Mexiku již před 30 lety. Mottem značky Joe Snyder bylo a je i dnes nabídnou pánům něco víc jako jenom klasické bavlněné spodní prádlo. A důvod? Protože i muži mají své požadavky na spodní prádlo: prádlo, které je anatomicky dobře tvarované (včetně předního váčku), je vyrobené z tělu příjemného a pohodlného materiálu a navíc se v něm chtějí cítit přitažlivě.

V současnosti značka Joe Snyder nabízí více než 50 stylů ve více než 15 barvách. Nechybí důraz na přední váček, push up efekt, ani prádlo ve střihu tanga, jocksy, mini boxerky (neboli cheeks) nebo slipy – bikiny či string. Pastelové a nevýrazné barvy v jeho nabídce ale nehledejte. Preferuje výraznost a kontrast kombinací. Více informací najdete na stránkách www.martistore.cz

 

foto: boxerky Joe Snyder z kolekce ACTIVEWEAR

 

Jak se fotila kolekce spodního prádla, uvidíte v tomto videu:

komerční prezentace / 15.10.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
abc 15.10.2013
tie farby su mega!-cervena a modra
MARTI Store.cz 16.10.2013
Souhlas :-)
Dušan 16.10.2013
akorat na mne by to nevypadalo tak dobre...:))
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag