reklama
cz / EN / esp

Máte se rádi? Nebo je váš vztah u konce? Prozradí to, jak spíte

Podívejte se na deset poloh, které o vašem vztahu hodně řeknou.

reklama

Každý má svoji oblíbenou polohu. Jenže ve spánku bezděky děláme to, co opravdu cítíme. Na začátku vztahu je chuť se druhého partnera dotýkat i ve spánku jiná, než tomu bývá po letech. Buď jsme s partnerem spojení rukama nohama, nebo ležíme na druhé straně postele. A co o vašem vztahu vypovídají polohy, jak spíte? 

 

1. Lžičky

Partner leží ke svému partnerovi zády a ten ho zezadu objímá. Tato poloha je typická pro zamilované. Objímaný má pocit bezpečí, druhý zase ochránce.

 

2. Tváří v tvář

Takto spí opravdoví milenci, kteří si svoji lásku chtějí prokazovat i ve spánku. Jedná se o poměrně nepohodlnou polohu, nicméně oba dva tímto chtějí vyjádřit důležitost vztahu.

 

3. Pod křídlem

Když se jeden partner přitulí druhému do podpaží a přikryje se jeho rukou, vyjadřuje mu svoji bezmeznou lásku. Vzájemná důvěra a společné plány definují tento bezproblémový vztah.

 

4. Hlava na hrudi

Partner spí tomu druhému na jeho hrudi, objímají se. Vztah je to opět harmonický, objímaný vyjadřuje svou oddanost a objímající zase sílu. Často tak spí páry, kde je větší věkový rozdíl.

 

5. Smíření

Podobná poloha jako lžičky ale partneři k sobě leží zády. Oba mají k sobě důvěru, zároveň však touží po vlastním prostoru.
 


6. Po vášnivém sexu

Každý usne tak, jak spadne do postele. Partneři mají vzájemně propletené končetiny. Vztah je bezproblémový.

 

7. Ryba v síti

Partner leží zády. Druhý ho objímá a dává mu tím najevo svou oddanost. Zároveň chce, aby si ho všímal. Ten druhý zase svou nezávislost a dominanci ve vztahu.

 

8. Váhy

Partneři se dotýkají zadky. Jedná se o výraz vášnivé lásky a intimity. Jsou si citově spříznění. Zároveň však touží po vlastním prostoru.

 

9. Prkna

Partneři spí každý na své straně postele bez vzájemného dotyku. Typické pro starší páry, kde vášeň nahradil stereotyp a pohodlnost. Rovněž pro páry rozhádané.

 

10. Únik z reality

Jeden z partnerů spí téměř na prázdné posteli, protože ten druhý leží na samém kraji. Tím jakoby naznačoval, že chce nepozorovaně utéct. Ale taky může „vyvažovat“, pokud to přehnal s alkoholem... :)
 

foto: tato poloha se nám asi líbí nejvíc

redakce / 21.09.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Tom 25.09.2013
Nevím, jak na tohle někdo přišel. Je rozdíl, jak si člověk s někým na chvíli odpočine- to pak tulení je jasné. Ale normální kvalitní spánek pro mě znamená, že se na mě někdo nemačká:-) Je pro mě důležité vědomí toho, že když se vzbudím, je po ruce ten, koho miluji...
Ben 23.09.2013
my spíme jak korbáčiky... :))
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag