reklama
cz / EN / esp

Čtenář Martin: v Barceloně chlapi flirtují mezi sebou i v metru

Výherce all access passu na Circuti festival v Barceloně Martin se nám svěřil se svými zážitky

reklama

Circuit festival v Barceloně je největší taneční festival pro lgbt komunitu na světě. Letos se konal již 6. ročník, který během 10ti srpnových dní navštívilo něco přes 60.000 účastníků. My jsme dva z vás vyslali do Barcelony s all access passem, který umožňuje vstup na všechny party zdarma. Martin, který vyhrál, nám poslal své dojmy z této mega party.

  

foto: Martin s all access passem

 

„Asi nejvtipnější bylo, že na dané akci bylo prý hodně Čechů, ale vůbec nevím, kde se pohybovali, protože já s kamarády na žádné nenarazil :) Dokonce tam byli i moji známí z Prahy, ale vůbec jsme o sobě nevěděli a ani na sebe nenarazili :D Prostě je to tak masová akce, že sotva potkáte jednoho člověk dvakrát...

 

Nebyl jsem tedy na všech párty, i díky tomu, že do Barcelony jsme přiletěli až 12. srpna., takže pár akcí mezi tím proběhlo. (Circuit festival probíhal od 8. do 18. srpna, pozn. redakce).

 

První, kam jsem šel, byl MegaWoof, tato party byla pro mě asi nejvíc. Nesměly tam ženský, bylo to tvrdšího ražení, takže pořádný chlapi... Žádné slečinky, k tomu Djs super hráli, co víc si přát :) Musím podotknout, že na této, ale i dalších akcích, byly důkladné kontroly. V podstatě jako u nás před vstupem do klubu, diskotéky, jen s tím rozdílem, že tady to bylo podstatně důkladnější. Prohledávání, zda u sebe něco nemáš (drogy, zbraně) probíhalo tak, že jsem měl pocit, že to skončí až kontrolou dutin :)) tak důkladné to bylo...
 

 

Na dalších akcích, dle mého, už to nebylo takové, ale vyvedly se i tak. Opět se budu opakovat, že Dj hráli neuvěřitelně. 
 

Co se jinak týká města, v Barceloně jsem byl poprvé a byl jsem nadšený. Chlapi pěkní, hlavně hodně gayů, což se dalo asi očekávat.
 

Zažil jsem i flirtování mezi chlapama i v metru. Byl jsme z toho celkem překvapený, tak jsem se musel o tento zážitek podělit i prostřednictvím svého statusu na facebooku. Časem mi to ani nepřišlo, a pak jsem si i já hezky zaflirtoval  :)) 
 

Jinak já jsem z celého festivalu byl tak nadšený, že se už teď těším na příští rok a poletím znova."

 

Martinovi za jeho slova děkujeme. A co vy? Taky byste se do Barcelony rádi podívali s all access passem? Není nic jednoduššího než sledovat náš magazín. Soutěž s organizátory Circuit festivalu 2014 určitě zopakujeme.

redakce / 28.08.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Michal 10.09.2013
V bcn se dobre pari, na tom circuitu sem byl a je to zahul...:)
legnaw 05.09.2013
BCN miluji...ale pro jeji atmosferu, ne pro buzibal... v te dobe se ji rad vyhnu
Petr 04.09.2013
Byl jsem v Barceloně v posledních třech letech (letos ne) a musím potvrdit, že je to skvělý týden plný skvělých párty a skvělých lidí.
Mně se vždycky nejvíc líbilo na party v aquapraku. Slunce, opálená těla, spousta svalů, malé sexy plavečky, výborná hudba, a to vše na tisíci chlapech.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag