reklama
cz / EN / esp

Marek Zlý o přípravách na soutěž Mr Gay Europe. Zotavuji se pod dohledem lékařů.

Vítěz Gaymana ČR 2012 Marek Zlý se pilně připravuje na blížící se soutěže Mr Gay Europe a Mr Gay Word.

reklama

Marek nám sám popsal svou přípravu na soutěž Mr Gay Europe, která se koná v Praze od 26. do 31.7.2013 a Mr Gay World ( Antwerpy 31.7. - 5.8.2013).

 

"Soutěž se blíží mílovými kroky, člověk se ani nenadál a skoro za 2 týdny je zde očekávaná akce, na kterou jsem myslel již od zvolení Gaymanem ČR 2012.
Za tu dobu proběhlo několik aktivit i mnou pořádaných, které splnily mé očekávání (například Duhový ples v Ostravě). Jedna z posledních akcí je spolupráce s Českou televizí na dokumentu o výchově dětí v rodinách s homosexuálními rodiči, tento příspěvek jsem již zaslal do dobrovolné soutěže pro Mr GayWorld. Natáčelo se v místě našeho bydliště při oslavě narozenin našich dcer.

foto: Marek Zlý

Tím, jak se obě soutěže blíží, sílí i tlak na mou přípravu. Denně mne informují o různých  úkolech v rámci sebevzdělávání až po zcela praktické např. co s sebou atd. Připadám si jako u státnic nebo podobných studijních příprav :-) Z hlediska mé pracovní vytíženosti bych uvítal, aby měl den minimálně jednou tolik hodin, abych si byl jistý, že má příprava byla úspěšná a mohl Českou republiku směle reprezentovat :-) Na druhou stranu jsem na sebe byl zlý a pravidelně udržoval v kondici během kolem bydliště, no a to se mému koleni po desítkách kilometrů moc nelíbilo a pár dnů mě potrápilo. Nyní se zotavuji pod dozorem lékařů :-)

foto: Marek Zlý

Na obě soutěže se těším, bude to opět nová zkušenost, která mi na věky zůstane v paměti. Podporu mám v celé rodině a věřím, že i u spousty přátel. Nepojedu prezentovat sebe, ale způsob, jakým mohu v České republice žít, to na rozdíl ode mne jiní delegáti nemají.

Držte nám palce a mějte se fajn!"

Marek Zlý

 

Markovi děkujeme za zprostředkování dojmů z příprav a budeme mu na obou soutěžích držet palce.

redakce / 13.07.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Jirka 11.08.2013
Vim, ze v tehle soutezi neni krasa na prvnim miste. Ale tohle?
Marek 20.09.2013
Teda Jiří,
co můžeš nabídnout Ty? Marek
Vlaďka 15.07.2013
Milý Marku
Známe se už nějakou dobu,jsi fajn muž a bezva kamarád.Znám obě holky Natálku i Paťku a o to víc vím,jak to u vás chodí. Moc držím palce v obou soutěžích.Přejí hodně zdraví a abys měl kolem sebe jen bezva lidičky,co Tě budou podporovat,ale taky bezva rodinu. Vlaďka
Marek Zlý 16.07.2013
Ahoj Vladi, ano ano, známe se nějaký ten pátek, díky tobě a celému školnímu sboru za podporu, Marek s rodinou
Ladislav Kindl 14.07.2013
Ahoj.

Tak to držím palce.
Mám také dvě dcery a Tvé názory a postoje jsou mi blízké a sympatické a ztotožňuji se s nimi.
Díky za vše co děláš...

Ladislav Kindl
Marek Zlý 15.07.2013
Zdravím Láďo,
cením si Tvé podpory, díky Marek.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag