reklama
cz / EN / esp

Objevte v sobě ženu! Projekt Half-Drag vám v tom pomůže

Podívejte se na sérii zajímavých portrétů od amerického fotografa Lelanda Bobbé.

fotogalerie
reklama

Americký fotograf Leland Bobbé se 30 let věnuje fotografování. Pro svůj poslední projekt si vybral neworské drag queens – muže, kteří se rádi převlékají za ženy. Na tom by nebylo nic zvláštního, ale on svou práci pojal trochu jinak. 

foto: Roxy Brooks, autor Leland Bobbé

 

Leland Bobbé vytvořil tuto sérii nazvanou Half-Drag proto, aby zachytil ženskou část osobnosti, která je, podle něj, v každém muži. Zároveň chtěl smazat fyzickou hranici mezi vnímáním muže a ženy, která je rozděluje. Prostřednictvím líčení a paruk ukázal, že muži jsou schopni se úplně změnit a nalézt svou ženskou část v okamžiku, kdy ukazují i tu mužskou. Všechny portréty vznikly bez úprav na počítači. Myslím, že tato jeho první práce s drag queens se mu vážně povedla!

foto: Azraea, autor Leland Bobbé

A co vy? Už jste to taky někdy vyzkoušeli? Dejte nám vědět, zajímavé příspěvky uveřejníme.

Úvodní foto: Vivienne Pinay, autor Leland Bobbé

redakce / 11.06.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Únia mužov 13.06.2013
Ten fotograf má čiastočné pravdu. Geneticky si sú muži sebastační. Len z muža je možné vyklonovať ženu aj samozrejme muža. To je ľudstvo. Zo ženy je možné vyklonovať iba ženu. To je jednoduchšiu časť ľudstva. Vyvinutú na úrovni primitívnejšej formy života v dávnej minulosti. Vzhľadom na to, že žena je krajšia :-) a dobrá pomocnica, prípadne predátorka, tak si ju muži by si ju muži mali ponechať aj do ďalšieho vývoja. Mám obavu, že možno dobre myslený zámer fotografa môže zneužiť propaganda tých, ktorí presadzujú degeneratívnu ideológiu že muž=žena, idiot=génius a pod. To učí náš pán učiteľ Ing. L. Balvín - moderný novodobý Sokrates.
Normálny Adam 14.07.2015
Plne súhlasím. Iba duševne postihnutí nevedia rozoznať muža od ženy, idiota od génia, normálneho od nenormálneho, evolúciu ao degenerácie...
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag