reklama
cz / EN / esp

Nestíháte se seznámit? Zkuste speed dating!

Seznamování po internetu se stalo zcela běžnou součástí životů všech nezadaných. V současné době se ale stále více prosazuje nový fenomén – tzv. speed dating.

reklama

Speed dating znamená v překladu rychlé rande. Tuto akci pořádá seznamovací agentura, která v baru nebo kavárně pronajme prostor a za poplatek zprostředkuje seznámení jednotlivců. Pojďme se podívat na to, jak takové rychle rande vypadá.

 

Průměrně se sejde deset mužů, kteří mají přesně stanovenou dobu na to, aby se seznámili. Většinou se jedná asi o deset minut, během kterých máte čas na to druhého alespoň v krátkosti poznat. Po uplynutí stanoveného času se posunete k dalšímu stolu. Poté, co se všichni vzájemně takto poznají, vyplní formulář, ve kterém uvedou, koho by chtěli vidět znovu. Seznamovací agentura po skončení akce dotazníky vyhodnotí, a když se účastníci ve svém zájmu shodnou, předá jim na sebe telefonní čísla a emailové adresy.

foto: agentura Najdeš lásku

Co takovým rychlo rande získáte? Mezi hlavní výhody určitě patří setkání se stejně naladěnými svobodnými lidmi v přibližně obdobné věkové kategorii, jako jste vy. Zároveň ušetříte spoustu času, protože během 2 hodin poznáte třeba devět potencionálních protějšků. A nemusíte se bát odmítnutí přímo na místě, což může být pro někoho překážkou, která mu brání se seznámit klasickou cestou. To, jestli jste někoho zaujali, nebo ne, se dozvíte až ve své emailové schránce. Speed dating vás zavede do příjemného prostředí kavárny nebo restaurace, kde vám rozhodně nehrozí žádné nebezpečí.

 

Pokud hledáte seznamovací agenturu, která pořádá speed datingové akce, můžete se zeptat svých známých, kteří mají s tímto druhem seznamování zkušenosti nebo využít internet. Seznamovací agentury naleznete ve všech větších městech. V Praze můžete vyzkoušet například agenturu Najdeš lásku

foto: agentura Najdeš lásku
 

Speed dating je skvělý pomocník při hledání partnera – je bezpečný, levný a pohodlný. A hlavně nezapomeňte, že speed dating má být zábava.

redakce / 01.06.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Pepe 06.07.2013
No hele, kamaradka na speed dating chodila, a kdyz tam sla asi na treti, tak zjistila, ze jsou tam porad ti sami chlapi. Pak ji jina pritomna slecna rekla, ze ty chlapy taky zna, z jinych speed datingu jinych agentur. Bud ta agentura nema chlapy, tak tam posle svoje lidi, kterym asi za to plati nebo je v Praze par zoufalcu, kteri dokola obrazeji speed datingy..:-) Nedelejte si iluze..
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag