reklama
cz / EN / esp

Chcete být opravdu POSH? Ukažte se na Pražském jaru!

“Než jednou za rok na měsíc k Máchovu jezeru, to radši jednou za život do Monte Carla!” Nevšímají si vás na rautu kdejaký všední otvíračky? Zkuste Pražské jaro!

reklama

Přesně tak! Proč by si v týhle republice nemoh’ čistě umytej a oholenej fasádník zatancovat i s intelektuálkou?!:-) Pochopitelně nemáme na mysli vás, ale... Další párty OMG bude zase za měsíc a v Termixu snad pro jednou nikomu chybět nebudete!

Pražské jaro začíná v neděli 12. května a jak jinak než klasicky: Bedřich Smetana a Má vlast. Po loňském zahájení za doprovodu České filharmonie v čele s ruským dirigentem V. Petrenkovem, uvede festival Orchestre Philharmonique de Radio France. Myslíte si, že to s Vámi nemůže hnout?! Asi jste to ještě nezkusili:-) 

Možná si v programu přeci jenom najdete svoje, třeba máte rádi Soňu Červenou a rádi si ji poslechnete. Letošní “atrakcí” je pak divadelní senzace v podobě Johna Malkoviche, který ztělesní ve dvou představeních na jevišti Hudebního divadla v Karlíně hlavní roli stárnoucího Casanovy. Hraje se 15. a 16. května. The Tap Tap Orchestra už musí zvládnout každý z nás.  

Je mi to jasné. Každý nemusí vážnou hudbu. Co ale musí, je jednou za život slyšet živě Mou vlast. Češství totiž neztrácíme syrečkama ani marmeládou, co se jmenuje džem. Ztrácíme ho svou bídnou kulturností. Běžte. Stačí jednou. Můžete o tom vyprávět, přehánět a psát články klidně další roky;-) Víte, jak to říkal Oldřich Nový?

lukas primus / 07.05.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag